CricketArchive

Australia Players (W)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Warden (Wagga Wagga)
Warden (Cootamundra)
A Warden (Shoalhaven)
L Warden (South Queensland)
LG Warden (Queensland)
NW Warden (Northern New South Wales)
W Warden (Shoalhaven)
BJ Wardill (Victoria)
RW Wardill (Victoria)
DMS Wardlaw (Tasmania)
RBS Wardlaw (Tasmania)
A Wardrop (Essendon)
RS Wardrop (Essendon, North Melbourne)
Ware (Federal Capital Territory Cricket Association)
AL Ware (Queensland Country)
GC Ware (Hawthorn-East Melbourne)
JM Ware (Tasmania)
S Ware (Warringah)
A Wareham (Fitzroy)
G Wareham (Melbourne Renegades Women)
L Wareham (Victoria Country Under-17s)
T Warfield (Old Cranbrookians)
S Warford (umpire)
CG Waring (Melbourne)
G Waring (Melbourne Grammar School)
GJ Waring (Footscray)
TG Waring (North Melbourne)
PT Warington (Victoria City Colts)
D Wark (Kensington)
D Wark (Australian Capital Territory)
JM Wark (North Melbourne)
M Wark (Australian Capital Territory, Southern New South Wales, Western Suburbs)
S Wark (Gordon, St George)
S Wark (St George Third XI)
W Wark (Australian Capital Territory)
Warleigh (HMS Wolverine Officers)
CWW Warne (Carlton)
FB Warne (Europeans, Retrievers, Transvaal, Victoria, Worcestershire)
HCJ Warne (Carlton)
JKM Warne (Carlton)
M Warne (Traralgon Cricket Association)
M Warne (Traralgon and District)
MG Warne (St Kilda)
SK Warne (Australia, Hampshire, ICC World XI, Melbourne Stars, Rajasthan Royals, Victoria)
TS Warne (Victoria, Victoria XI)
VW Warne (Carlton)
R Warnecke (Prince Alfred College, Adelaide)
Warner (Eltham College, Melbourne)
AJ Warner (Pulteney Old Scholars)
AJ Warner (Adelaide University)
DA Warner (Australia, Delhi Daredevils, Durham, Middlesex, New South Wales, Northern Districts, Sunrisers, Sydney Sixers, Sydney Thunder)
F Warner (Moreton Bay Club)
S Warner (Australian Capital Territory Women, Northern Territory Women)
S Warner (Eastern Suburbs Third XI)
T Warner (Campbelltown-Camden Third XI)
TA Warner (Toowoomba)
TD Warner (umpire)
R Warner-Jones (Western Suburbs)
R Warner-Jones (Western Suburbs)
MB Warnes (Long Plains)
IPS Warne-Smith (Melbourne)
WE Warne-Smith (Melbourne University, University)
N Warnest (Pulteney Old Scholars)
AJ Warnock (North Queensland Under-17s, North Queensland Under-19s)
M Warnock (North Queensland Under-17s)
S Warnock (Illawarra)
GG Warr (Queensland)
Warren (Castlemaine)
Warren (Campbelltown)
Warren (Australian Old Collegians)
A Warren (Young)
A Warren (Sydney Grade XI)
A Warren (Balgownie)
AJ Warren (Western Australia Country)
AJ Warren (Bayswater-Morley)
B Warren (New South Wales Schools)
B Warren (Kensington)
BJ Warren (Prahran)
CJ Warren (Joondalup)
CJ Warren (Wanneroo, Wanneroo Second XI)
CJ Warren (Quinns Rocks)
CR Warren (Auburn)
E Warren (St Kilda)
ER Warren (Bendigo)
ER Warren (Williamstown)
F Warren (Victoria Country)
G Warren (Campbelltown, Illawarra, New South Wales Country, Sutherland)
G Warren (Victoria Country)
H Warren (Benalla)
HG Warren (Carlton, South Melbourne)
J Warren (Rosedale-Kilmany)
J Warren (Queensland and South Australia Women)
JA Warren (Bentley)
JK Warren (Toongabbie)
K Warren (scorer)
M Warren (Fitzroy)
N Warren (Subiaco-Floreat)
P Warren (Illawarra)
PC Warren (Tasmania)
R Warren (Southern Districts of New South Wales)
R Warren (Mosman)
RH Warren (Benalla)
S Warren (Queensland Country Under-19s Second XI)
SAH Warren (Northcote)
W Warren (Young)
WR Warren (St Peter's College, Adelaide)
AW Warrener (Queensland Country)
Warry
AM Warry (Sale City)
DJ Warry (Northcote)
G Warry (Sutherland)
RS Warry (Maryborough, Queensland)
TS Warry (Maryborough)
J Warterlow (Sydney University)
Warton (New South Wales Junior Union)
C Warton (Victoria Women)
C Warton (New South Wales Country)
B Warwick (New South Wales Country)
D Warwick (Mornington Peninsula Cricket Association)
DJ Warwick (Frankston Peninsula, Victoria Country)
FW Warwick (Queensland Country)
G Warwick (Bairnsdale Cricket Association)
TH Warwick (umpire)
G Washington (Essendon)
Wasiliev (Oxley College)
M Wasley (Pinjarra)
MA Wasley (Tasmania, Western Australia)
MJ Wasley (Geelong)
B Wass (Rovers)
S Wass (Queensland Women)
B Wassell (Epping)
JJ Wasson (Camden)
L Wastell (Bendigo)
AV Wasyluk (Mosman)
C Wat (Subiaco Marist)
AL Watchman (Australian Capital Territory, Canberra)
JW Watchorn (Williamstown)
K Waterhouse (Australian Army Women)
L Waterhouse (Bayswater-Morley)
LG Waterhouse (Australia Schools Under-16s, Welbeck Colliery, Western Australia Under-17s, Western Australia Under-19s, Western Australia Under-23s)
PJ Waterhouse (Victoria Country)
Waterman (Federal Capital Territory Cricket Association)
BJ Waterman (Fitzroy-Doncaster, Victoria Institute of Sport, Victoria Under-17s, Victoria Under-19s)
LW Waterman (Queensland)
RE Waterman (Western Australia Country, Western Australia Under-19s)
S Waterman (Greenvale)
Waters (Maitland)
Waters (Willetton)
A Waters (Traralgon Cricket Association)
A Waters (University)
AJ Waters (University)
C Waters (Northern District Third XI)
D Waters (Boisdale-Briagolong)
D Waters (Willetton)
D Waters (umpire)
DJ Waters (Western Australia Second XI, Western Australia Under-19s)
EN Waters (Victorian Army)
F Waters (University)
G Waters (Valley)
GW Waters (Tasmania)
HK Waters (Northern Territory Women)
J Waters (Victoria Metropolitan Under-19s)
L Waters (Port Pirie Combined XI Women, South Australia Women)
L Waters (New South Wales Western Districts and Far West)
LJ Waters (Wynnum-Manly)
M Waters (Yass)
P Waters (Benalla)
RJ Waters (Essendon)
RW Waters (South Australia)
SB Waters (North Melbourne, Northcote, St Kilda, Victoria Second XI)
DJ Wates (Western Australia)
GA Wates (South Perth, Southgate, Western Australia, Western Australia Colts, Western Australia Second XI, Western Australia Under-19s)
K Watham (New South Wales City Origin)
G Wathen (Bendigo)
A Watherston (Payneham)
A Watherston (East Torrens)
A Watkin (South Australia Second XI)
A Watkin (Melbourne Grammar School Development XI)
AE Watkin (Hawthorn-East Melbourne)
H Watkin (Melbourne Grammar School)
JG Watkin (Hawthorn, Hawthorn-East Melbourne)
PF Watkin (Hawthorn, Hawthorn-East Melbourne, Waverley)
A Watkins (Strathfield)
A Watkins (Australia Deaf)
AJ Watkins (umpire)
AL Watkins (North West Sydney)
BK Watkins (Camberwell Magpies, Casey-South Melbourne)
C Watkins (Queensland Women)
D Watkins (Newcastle and Illawarra)
E Watkins (umpire)
E Watkins (Tasmania)
GA Watkins (Victoria Country, Waverley)
J Watkins (Newcastle)
JR Watkins (Australia, New South Wales)
K Watkins (South Gippsland)
K Watkins (Warragul Cricket Association)
M Watkins (Western Australia Under-17s)
MI Watkins (Murdoch University Melville)
NC Watkins (Australia Deaf, Gold Coast Dolphins, Hythe, Hythe Second XI, North Sydney, Parramatta, Queensland Country Under-19s, Queensland Under-19s, South Queensland Under-19s)
P Watkins (Australia House)
P Watkins (Newcastle City and Suburban Cricket Association)
P Watkins (umpire)
P Watkins (University of New South Wales)
RE Watkins (Adelaide)
TC Watkins (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s, Sydney University)
TD Watkins (New South Wales Colts)
WE Watkins (Hawthorn-East Melbourne, Northcote)
A Watkiss (Sutherland Third XI)
Watling (Goulburn Revellers Women)
E Watling (umpire)
P Watling (Tasmania Under-17s)
WH Watling (South Australia)
A Watmuff (Brighton)
FJ Watmuff (Victoria)
PC Watmuff (Richmond)
Watsford (Coolgardie)
AP Watsford (Bendigo)
ES Watsford (Richmond)
F Watsford (New South Wales Second XI)
G Watsford (South Australia, Victoria)
SJ Watsford (Australian Army)
SJ Watsford (Coorparoo)
Watson (Gippsland)
Watson (Victoria)
Watson (Cootamundra)
Watson (Stanmore)
Watson (Virginia State School)
Watson (Dunkeld)
Watson (Richmond)
A Watson (North Queensland, North Queensland Colts, North Queensland Country, North Queensland Country Colts, North Queensland Country Under-21s, North Queensland Under-19s, Queensland Country, Queensland Country Colts, Queensland Under-16s, South Australia Cricket Association XI, South Queensland Country Colts)
A Watson (Ballarat)
A Watson (Traralgon Cricket Association)
A Watson (Toowoomba)
A Watson (Richmond)
A Watson (Toongabbie)
A Watson (Brighton District)
AA Watson (South Melbourne)
AA Watson (ANZAC Barbarians)
AD Watson (New South Wales Teachers)
AE Watson (Tasmania)
AG Watson (umpire)
AJ Watson (Kensington, South Australia Second XI)
AJ Watson (Kensington)
AS Watson (South Australia)
B Watson (North Queensland Colts)
B Watson (South, Tasmania)
B Watson (South)
B Watson (Queensland Under-15s Women, Queensland Under-18s Women)
B Watson (Lindfield)
B Watson (Murgheboluc)
BF Watson (New South Wales)
BJ Watson (Victoria)
BJD Watson (Melbourne)
BK Watson (Buckley Ridges)
C Watson (New South Wales Junior Union)
C Watson (South, Tasmania)
C Watson (Australian Capital Territory)
C Watson (Greenvale)
C Watson (Sydney Shires XI)
CA Watson (Inglewood)
CA Watson (Auburn, Hawkesbury, Macquarie University, North West Sydney)
CM Watson (Ballarat)
D Watson (Maryborough)
D Watson (University)
D Watson (Alexander Thomson)
DI Watson (umpire)
DJ Watson (Casey-South Melbourne)
DJ Watson (Buckley Ridges)
DM Watson (Fairfield-Liverpool Third XI)
DS Watson (University)
EC Watson (Ipswich and West Moreton)
G Watson (South Brisbane)
G Watson (Australian Old Collegians, University of New South Wales)
G Watson (Gordon)
GA Watson (umpire)
GD Watson (Australia, New South Wales, Victoria, Western Australia)
GE Watson (Limestone Cricket Club)
GG Watson (New South Wales, Western Australia, Worcestershire)
H Watson (North, Northern Tasmania Cricket Association, Tasmania)
H Watson (Entally)
H Watson (Sutherland Third XI)
HK Watson (South East Queensland)
J Watson (umpire)
J Watson (Victoria)
J Watson (Monash Tigers, Richmond)
J Watson (Tuart Hill)
J Watson (Victoria Blind)
JW Watson (Tasmania)
K Watson (Bairnsdale Cricket Association)
K Watson (Elsternwick)
K Watson (South Melbourne)
L Watson (Bassendean)
LH Watson (Ipswich and West Moreton)
M Watson (scorer)
M Watson (Northern Districts of New South Wales)
M Watson (Lindfield)
N Watson (North Queensland Under-19s)
P Watson (umpire)
P Watson (Williamstown)
P Watson (North Tamworth)
R Watson (umpire)
R Watson (Echuca)
R Watson (Melbourne Grammar School)
RCW Watson (Western Australia)
RH Watson (St Kilda)
RP Watson (Toowoomba)
S Watson (Western Suburbs)
S Watson (Burwood Briars)
S Watson (Redlands)
S Watson (Margaret River)
SR Watson (Australia, Brisbane Heat, Canterbury, Hampshire, Islamabad United, New South Wales, Queensland, Rajasthan Royals, Royal Challengers Bangalore, St Lucia Zouks, Sydney Sixers, Sydney Thunder, Tasmania)
T Watson (South Australia Under-16s)
T Watson (Ballarat)
TJ Watson (Adelaide University)
W Watson (New South Wales)
W Watson (Western Australia Eastern Districts)
W Watson (Bathurst)
WJ Watson (Australia, New South Wales)
AD Watt (Western Australia)
AJ Watt (Queensland Colts)
AKE Watt (Tasmania)
C Watt (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s)
C Watt (Essendon)
D Watt (Queensland)
E Watt (umpire)
F Watt (Australian Capital Territory Under-17s)
H Watt (Mosman Third XI)
J Watt (Tasmania)
JC Watt (Tasmania)
JC Watt (South)
L Watt (umpire)
LA Watt (Redlands)
M Watt (Central Cumberland)
M Watt (University of New South Wales)
N Watt (Shoalhaven)
NJ Watt (Sale)
R Watt (Murray-Goulburn)
R Watt (Southern Districts)
S Watt (Illawarra, Shoalhaven, Southern New South Wales)
T Watt (Southern Districts)
W Watt (umpire)
WM Watt (Prahran)
J Watters (Royal Australian Air Force)
JC Watters (Victoria)
RA Watters (North Melbourne)
RIA Watters (Hawthorn-East Melbourne)
S Watters (Darwin Fourth XI)
M Watterson (Hawkesbury)
M Watterson (Blacktown Third XI)
N Watterson (Holbrook)
Watts (Geelong)
Watts (Bendigo)
A Watts (Western Australia Colts and Country XI)
A Watts (Victoria Under-17s)
A Watts (Northern District Third XI)
BA Watts (South Queensland Under-19s)
BJ Watts (Richmond)
C Watts (McKinnon)
C Watts (Caulfield Grammarians)
CA Watts (South Australia)
D Watts (Queensland)
DJ Watts (Tuart Hill)
DN Watts (Queensland Under-17s, South Queensland, South Queensland Under-19s)
F Watts (Victoria Country)
G Watts (Illawarra)
G Watts (Crusaders)
GM Watts (Victoria)
H Watts (Victoria Country)
H Watts (New South Wales Junior Union)
J Watts (Victoria Country Colts)
J Watts (Combined Services)
J Watts (Northcote)
J Watts (Dover)
JP Watts (Sandgate-Redcliffe)
K Watts (Queensland Under-17s Women)
KG Watts (Burwood Briars Over-40s)
KR Watts (North Melbourne, North Melbourne-Geelong)
L Watts (Redlands)
LJ Watts (Australia Under-19s, Fitzroy, Fitzroy-Doncaster, Victoria Second XI, Victoria Under-19s)
M Watts (McKinnon)
P Watts (Crusaders)
R Watts (North)
R Watts (Illawarra)
R Watts (Northern District)
R Watts (Eastern Suburbs)
R Watts (Northern District Third XI)
RJ Watts (Bundaberg)
RT Watts
RT Watts (Wynnum-Manly)
RW Watts (Australia Young Cricketers, Australian Schoolboys, Fitzroy, Fitzroy-Doncaster, Victoria Colts, Victoria Under-19s)
S Watts (Lindfield)
SA Watts (Queensland Colts)
T Watts (Limestone Cricket Club)
W Watts (Fremantle)
Wauchope (Bairnsdale)
BH Wauchope (South Australia Country)
W Wauchope (Dandenong)
Waugh (Cootamundra)
A Waugh (Cricket Australia Under-17s XI)
A Waugh (Australia Under-16s)
C Waugh (Innis Mowbray Eagles)
CW Waugh (umpire)
DJ Waugh (Bankstown, Club Cricket Conference, Marylebone Cricket Club, New South Wales Cricket Association, New South Wales Under-17s, Sydney University, Teddington)
DP Waugh (New South Wales, South Australia)
K Waugh (New South Wales Combined Second Grade)
L Waugh (South Queensland Under-17s)
L Waugh (Sunshine Coast)
ME Waugh (Australia, Essex, New South Wales)
RF Waugh (New South Wales, Western Australia)
RF Waugh (North Melbourne, Port Melbourne, South Melbourne, St Kilda)
SR Waugh (Australia, Ireland, Kent, New South Wales, Somerset)
TG Waugh (Hawthorn-East Melbourne)
WN Wauhope (Fitzroy)
Wauldron (Virginia State School)
RW Wawn (Carlton, Fitzroy, University)
A Way (Newcastle Cavaliers)
BH Way (Melbourne)
I Way (Australian Capital Territory)
J Waye (Footscray, Hawthorn-East Melbourne)
LS Waye (South Australia)
Waygood (Goulburn)
WE Waygood
B Wayman (Murray-Goulburn, Victoria Country)
PT Wayman (Northcote)
F Waymouth (New South Wales Western Zone)
WB Reimann (South Australia Country)
DJ Weakley (Northern New South Wales, Northern Suburbs, Queensland Colts)
JH Weale (New South Wales)
BG Weare (North Queensland, North Queensland Under-19s, Queensland, Queensland Academy of Sport, Queensland Country, Queensland Country Under-19s)
Wearmouth (Stawell)
Wearne (Parramatta)
Wearne (Cumberland)
AJ Wearne (Richmond)
G Wearne (umpire)
G Wearne (umpire)
GH Wearne (New South Wales Great Public Schools)
I Wearne (Western New South Wales Women)
J Wearne (umpire)
R Wearne (umpire)
WS Wearne (New South Wales)
JB Weatherald (South Australia)
A Weatherall (Sydney Metropolitan)
L Weatherall (Australian Capital Territory Women)
M Weatherall (Gold Coast Dolphins)
P Weatherall (Sutherland)
P Weatherall (GF Lawson's XI)
Weatherby (Goulburn)
E Weatherby (umpire)
A Weatherdon (Mosman)
P Weatherdon (Mosman)
MJ Weatherhead (Queensland Country Under-19s, South Queensland Under-17s, South Queensland Under-19s)
MJ Weatherhead (Ipswich-Logan)
J Weatherley (Maffra)
GA Weatherspoon (South Australia Under-15s Women, South Australia Under-18s Women)
DA Weaver (South Melbourne)
E Weaver (Old Scotch)
E Weaver (Carlton)
J Weaver (Swan and Helena Districts Cricket Association)
J Weaver (Northcote)
J Weaver (Perth Second XI)
K Weaver (Coburg)
M Weaver (South Australia)
P Weaver (Lindfield)
Webb (Bathurst)
Webb (17th Regiment, The Garrison)
Webb (Westbury)
A Webb (Braidwood)
B Webb (Hillman)
BL Webb (Queensland)
BS Webb (Whitfords)
C Webb (Australian Old Collegians)
C Webb (Kew)
CA Webb (Tasmania Under-15s Women, Tasmania Under-18s Women)
CR Webb (South Australia)
D Webb (Auburn, Macquarie University)
D Webb (scorer)
E Webb (Newcastle)
EM Webb (St Peter's College, Adelaide)
FG Webb (Carlton)
G Webb (Barrier Ranges Cricket Association)
G Webb (Fitzroy)
GH Webb (Northern Rivers Districts, Richmond River Districts)
GN Webb (Essendon)
GW Webb (Newcastle, Northern Districts of New South Wales)
IL Webb (Goodwood)
J Webb (Australian Capital Territory)
JK Webb (Melbourne University)
JP Webb (Northern District)
KN Webb (South Australia)
L Webb (Campbelltown-Camden)
LA Webb (Tasmania Under-17s)
LG Webb (Prince Alfred College, Adelaide)
M Webb (Australian Capital Territory)
M Webb (New South Wales Country)
M Webb (Wanderers)
M Webb (South Sydney)
N Webb (New Town)
NG Webb (Tasmania Second XI, Tasmania Under-17s, Tasmania Under-19s)
O Webb (Bathurst)
OE Webb (Australian Capital Territory Under-17s, St Kilda, Victoria Under-19s)
P Webb (SJ Blues)
PJ Webb (Hawthorn, Hawthorn-Waverley, Victoria Under-17s)
R Webb (referee)
R Webb (Goulburn)
R Webb (Illawarra)
R Webb (Port Melbourne)
RJ Webb (Essendon)
S Webb (Australian Capital Territory Under-17s Women)
S Webb (Port Melbourne)
T Webb (Goldfields)
T Webb (Central Gippsland Cricket Association)
T Webb (Watervale)
W Webb (Southern Tablelands)
W Webb (Bathurst)
W Webb (Fitzroy, Northcote)
W Webb (Tumut and District Cricket Association)
WA Webb (Queensland Country)
Webbel (Inglewood)
BD Webber (Port Adelaide)
C Webber (Swanbourne)
C Webber (Bedford Morley)
C Webber (Middlewich)
DS Webber (South Australia)
E Webber (Geelong)
G Webber (Barrier Ranges Cricket Association, Broken Hill)
H Webber (Caulfield)
J Webber (South Australia Second XI)
J Webber (Mosman)
J Webber (Australia House)
K Webber (Queensland Women)
M Webber (Sydney University)
M Webber (Hamilton-Wickham)
MJ Webber (Northern District Third XI)
R Webber (Central Gippsland Cricket Association)
R Webber (Newborough Bulldogs)
R Webber (Traralgon Cricket Association)
S Webber (Newcastle)
S Webber (Hamilton-Wickham)
S Webber (Manly-Warringah)
TM Webber (Hawthorn-East Melbourne)
TP Webber (East Torrens)
G Weber (Australian Capital Territory)
J Weber (Mosman)
J Weber (Western Suburbs)
WC Weber (Prahran)
K Webley (Wanneroo)
M Websdale (Western Australia)
Webster (Sandhurst)
Webster (Glen Innes)
Webster (Stanmore)
A Webster (Tynemouth)
A Webster (Perth)
A Webster (Perth Second XI)
AMC Webster (Western Australia)
B Webster (Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s)
B Webster (Australian Capital Territory Under-17s Women, New South Wales Under-15s Women, New South Wales Under-17s Women)
B Webster (Riverina)
BJ Webster (Tasmania)
C Webster (umpire)
C Webster (Tasmania Under-15s Women)
C Webster (Albury)
CA Webster (South Queensland)
G Webster (New South Wales Country South-Western)
G Webster (New South Wales Country)
GJ Webster (North Queensland)
HW Webster (South Australia)
I Webster (Queensland Country Under-19s)
J Webster (Junee and District Women)
J Webster (Tasmania Under-19s)
J Webster (Wynnum-Manly)
J Webster (Queensland Under-17s, Queensland Under-19s)
J Webster (Queensland Country Under-19s)
L Webster (Southern Districts of New South Wales)
LB Webster (New South Wales Great Public Schools)
M Webster (Australia House)
M Webster (Western Australia Colts)
N Webster (umpire)
R Webster (Southern Districts of New South Wales)
R Webster (Illawarra)
R Webster (Northcote)
R Webster (New South Wales South Coast and Highlands)
RP Webster (Fremantle)
S Webster (Balmain)
S Webster (Collingwood)
SE Webster (New South Wales)
SN Webster (Prahran)
T Webster (New South Wales Great Public Schools)
TA Webster (North Queensland Under-19s, Queensland Academy of Sport, Queensland Country Under-19s)
W Webster (New South Wales)
W Webster (Western Australia Colts)
B Weckert (Swan Valley)
B Weckert (Midland-Guildford Third XI)
J Weckert (Caloundra)
R Weckert (Kensington)
BL Wedd (umpire, scorer)
R Wedd (Victoria Country)
L Weddell (Victoria Country)
PA Weddell (umpire)
R Weddell (St Kilda)
RL Weddikkara (Melville)
R Wedding (Yarraville)
RG Wedding (North Melbourne)
WB Wedgwood (Victoria)
WO Wedgwood (North Melbourne)
AH Weedon (Melbourne, St Kilda)
C Weedon (South Launceston, Tasmania Under-17s)
CJ Weedon (umpire)
AN Weekes (Waratah-Mayfield)
N Weekes (North-West Tasmania Cricket Association)
LR Weekley (South Australia)
A Weeks (North Queensland Country Colts, North Queensland Country Under-19s, North Queensland Country Under-21s, South Queensland Country Colts)
A Weeks (Queensland Under-15s Women)
A Weeks (Queensland Country Women)
AE Weeks (South Australia)
C Weeks (South Australia Country)
CR Weeks (Monash Tigers, Richmond)
H Weeks (Northern Territory Under-17s)
HM Weeks (scorer)
J Weeks (Bairnsdale Cricket Association)
MC Weeks (South Australia)
MC Weeks (Port Adelaide)
PJ Weeks (umpire)
R Weeks (Royal Australian Navy)
T Weeks (Tasmania Under-17s)
WA Weeks (Hawthorn-East Melbourne, Ringwood)
A Ween (South Australia Under-19s)
M Ween (South Australia Under-17s)
U Weerasinghe (Leongatha Cricket Association, Northern Territory)
MP Weerasinghe Silva (Leongatha Cricket Association)
F Weetman (Guildford Grammar School)
S Weetman (North)
A Wegemund (Australia Women)
A Wegemund (New South Wales South Metropolitan Women)
D Wegener (scorer)
SA Wegener (Sale)
N Wegman (New Town)
N Wegman (Clarence)
NJ Wegman (Tasmania)
R Wegner (umpire)
B Wehrstedt (Temora)
J Weidenhofer (South Australia Women)
CG Weier (Beenleigh-Logan)
D Weier (South Queensland)
B Weight (umpire)
J Weight (I Zingari Australia, Sydney Metropolitan Colts)
B Weightman (Victoria Country)
BM Weightman (North Queensland Under-19s, Queensland Under-17s)
G Weightman (Wurruk)
T Weightman (Traralgon Invitation XI)
D Weigl (Lara)
D Weigl (Geelong)
AW Weihen (University)
J Weiler (Lismore)
BM Weinert (South Australia Under-17s)
JG Weinstock (Camberwell Magpies)
Weir (umpire)
A Weir (Applecross)
AJ Weir (South Australia)
B Weir (Applecross)
C Weir (umpire)
C Weir (umpire)
C Weir (New South Wales Metropolitan Under-19s)
D Weir (Goulburn, Southern Districts of New South Wales)
DD Weir (Fitzroy, Melbourne)
HS Weir (Queensland)
K Weir (Footscray)
L Weir (Western Australia Under-17s Women)
R Weir (umpire)
R Weir (umpire)
S Weir (Newcastle City and Suburban Cricket Association)
SL Weir (Royal Australian Navy Women)
W Weir (Australia Women, New South Wales Women)
W Weir (Wyong)
W Weir (Australian Women's Cricket Council President's XI)
P Weis (Combined Services)
R Weise (New South Wales Far West)
P Weisner (Pennant Hills, Southern Districts)
J Weiss (Maccabi Ajax)
R Weiss (New England)
B Weissel (Australian Capital Territory, New South Wales Country, Northern New South Wales, Yass)
B Weissel (New South Wales South Coast and Highlands)
B Weissel (Illawarra)
G Weissell (Junee and District Women)
R Weitemeyer (umpire)
P Welbourn (umpire)

 

 

 

 

This page was created by the CricketArchive Oracles

LATEST SCORES





We would like to thank all our contributors. Click here to see how you can help.
| Home | Privacy Policy | Contact |
Copyright © 2003-2016 CricketArchive