|
DS Uccello |
(Frankston Peninsula) |
|
F Ughradar |
(Sunshine United) |
|
DD Ugle |
(Rockingham-Mandurah, Warnbro Swans, Western Australia) |
|
G Ugle |
(Western Australia) |
|
KK Ugle |
(Western Australia) |
|
KK Ugle |
(Warnbro Swans) |
|
LT Ugle |
(Western Australia) |
|
LT Ugle |
(Warnbro Swans) |
|
T Ugle |
(Western Australia) |
|
A Uhr |
(New South Wales Academy Women) |
|
HB Uhr-Henry |
(umpire) |
|
A Ulbrick |
(Hamilton) |
|
D Ulm |
(Old Cranbrookians) |
|
AC Umpherston |
(Cheam, Port Adelaide) |
|
A Unantenne |
(Metropolitan Team) |
|
O Uncle |
(Western Australia Country) |
|
SP Underhill |
(Northern Tide) |
|
Underwood |
(Leeton) |
|
A Underwood |
(Victoria Women) |
|
C Underwood |
(South Australia Under-17s) |
|
G Underwood |
(Alberton Cricket Association) |
|
M Underwood |
(Victoria Under-17s) |
|
M Underwood |
(Victoria Country Under-19s) |
|
M Underwood |
(Victoria Under-23s) |
|
MJ Underwood |
(Footscray Edgewater) |
|
N Underwood |
(Queen's College, Hobart) |
|
PJ Underwood |
(Prince Alfred College, Adelaide) |
|
T Underwood |
(Devonport) |
|
TJ Underwood |
(Alberton Cricket Association) |
|
P Unerkov |
(St Peter's College, Adelaide) |
|
E Unger |
(umpire) |
|
OG Unkenstein |
(Hawthorn-East Melbourne, Prahran, University) |
|
P Unsworth |
(Hawthorn-East Melbourne) |
|
MA Unternahrer |
(Ringwood) |
|
M Unwin |
(New South Wales Country) |
|
TJ Unwin |
(North Tamworth) |
|
R Upcher |
(Dover) |
|
S Uphill |
(New England) |
|
S Uphill |
(New South Wales Country Colts) |
|
Upjohn |
(Narrabri) |
|
P Uppal |
(New South Wales) |
|
P Uppal |
(Hawkesbury) |
|
P Uppal |
(Northern Territory) |
|
H Upstill |
(North Melbourne) |
|
GHE Upston |
(Essendon) |
|
Upton |
(Ballarat) |
|
Upton |
(New England) |
|
Upton |
(39th Regiment) |
|
DJ Upton |
(Backworth, Hawthorn-Waverley) |
|
GM Upton |
(St Peter's College, Adelaide) |
|
H Upton |
(Defence Department) |
|
H Upton |
(Hawthorn-East Melbourne) |
|
L Upton |
(Western Australia) |
|
RER Upton |
(Melbourne, Prahran, University) |
|
RW Upton |
(St Peter's College, Adelaide) |
|
S Upton |
(Bendigo) |
|
S Upton |
(Richmond, South Melbourne) |
|
WA Upton |
(Yorke's Peninsula) |
|
AS Upward |
(St Kilda) |
|
D Upward |
(Australian Capital Territory Under-19s) |
|
T Upward |
(St Kilda) |
|
D Upwood |
(Stockton and Northern Districts) |
|
T Ura |
(Baramundis) |
|
RN Urbahn |
(Royal New Zealand Navy) |
|
AWH Urbahns |
(Geelong) |
|
Urban |
(Clare Invitation XI) |
|
S Urbanic |
(Central Gippsland Cricket Association) |
|
SB Urbank |
(Woodville Rechabites) |
|
F Uren |
(Northern South Australia) |
|
J Uren |
|
|
N Uren |
(Doutta Stars) |
|
M Urie |
(Warragul Cricket Association) |
|
RG Urlwin |
(St Peter's College, Adelaide) |
|
W Urlwin |
(Northern South Australia) |
|
Urquhart |
(Australian Services) |
|
C Urquhart |
(Barraba District) |
|
D Urquhart |
(Queensland Country) |
|
D Urquhart |
(Goulburn) |
|
G Urquhart |
(Emus) |
|
M Urquhart |
(Australian Capital Territory) |
|
R Urquhart |
(New South Wales Country Under-19s) |
|
W Urquhart |
(Queensland Schoolboys 15s) |
|
W Urrutia |
(Croydon) |
|
B Urry |
(Sydney Metropolitan) |
|
B Urry |
(Bankstown and Canterbury) |
|
HU Urs |
(Mosman Third XI) |
|
Usher |
(Maryborough) |
|
J Usher |
(North Melbourne) |
|
J Usher |
(Queensland Blind) |
|
PJ Usher |
(North Melbourne) |
|
TF Usher |
(Melbourne) |
|
Usman Khawaja |
(Australia, Brisbane Heat, Derbyshire, Glamorgan, Islamabad United, Lancashire, New South Wales, Queensland, Rising Pune Supergiants, Sydney Thunder) |
|
J Uszko |
(Western Australia Under-17s, Western Australia Under-19s) |
|
JM Uszko |
(Swan Valley) |
|
R Uszko |
(Midland-Guildford) |
|
LA Uthenwoldt |
(umpire, referee) |
|
MT Utley |
(Swan Athletic) |
|
A Utterson |
(Applecross) |
|
KW Utting |
(Richmond) |