CricketArchive

Australia Players (S)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

A Shepard (New South Wales)
DJ Shepard (Victoria)
J Shepard (Prospect)
P Shepard (Box Hill)
PC Shepard (Hawthorn-Monash University)
AL Shephard (Tasmania)
M Shephard (North-West Tasmania Cricket Association)
P Shephard (Penrith Under-19s)
C Shepheard (Eastern Suburbs Third XI)
Shepherd (Queensland)
Shepherd (Bourke)
Shepherd (Australian Old Collegians)
A Shepherd (South Australia Under-19s)
A Shepherd (Victoria Under-16s)
A Shepherd (New South Wales, New South Wales Country Colts)
A Shepherd (Adelaide)
A Shepherd (Footscray)
AD Shepherd (Launceston)
AG Shepherd (South Australia)
B Shepherd (Victoria)
B Shepherd (Swan Hill RSL)
BK Shepherd (Australia, Western Australia)
C Shepherd (South Queensland Under-19s)
C Shepherd (Western New South Wales Country)
C Shepherd (New South Wales Under-17s)
C Shepherd (St George)
CC Shepherd (Applecross)
CR Shepherd (Australian Old Collegians)
DS Shepherd (Victoria)
E Shepherd (Goulburn)
F Shepherd (Goulburn)
F Shepherd (Goldfields)
H Shepherd (Western Australia)
J Shepherd (New South Wales)
J Shepherd (New South Wales Under-17s)
J Shepherd (Western Suburbs)
L Shepherd (Hillman)
M Shepherd (Australian Old Collegians, New South Wales Country)
M Shepherd (Crookwell)
N Shepherd (North-West Tasmania Cricket Association)
P Shepherd (North Queensland Under-19s, Queensland Country Under-19s)
P Shepherd (umpire)
T Shepherd (Crookwell)
W Shepherd (Lockleys Public School)
HR Shepherdson (South Australia)
HN Shepley (South Australia)
Sheppard (New South Wales)
A Sheppard (Waverley)
B Sheppard (Western Australia Under-17s)
B Sheppard (Xavier College, Melbourne)
BJ Sheppard (Victoria)
C Sheppard (Illawarra, New South Wales Country, New South Wales Under-17s)
C Sheppard (Crookwell)
CM Sheppard (Queensland Under-19s)
DG Sheppard (Fremantle-Mosman Park)
G Sheppard (Melbourne Country Districts)
J Sheppard (Footscray Edgewater, Geelong)
JF Sheppard (Queensland)
JS Sheppard (Brisbane)
KW Sheppard (Australia Under-19s, Australia Young Cricketers, Australian Schoolboys, Western Australia Colts)
M Sheppard (umpire)
PJ Sheppard (Collingwood, Prahran)
WH Sheppard (Richmond)
R Sheppeard (Federal Capital Territory Cricket Association)
Shepperd (Goulburn)
B Sheptooha (Queensland Schoolboys 15s)
Sherard (Ballarat)
A Sherard (Ballarat)
CA Sherard (Ballarat)
PR Shergold (Carlton, Victoria Colts)
Sheridan (Singleton)
B Sheridan (Nyah District)
E Sheridan (New South Wales Country)
E Sheridan (South Australia Under-17s Women, South Australia Under-19s Women)
EO Sheridan (New South Wales)
J Sheridan (Hillston)
L Sheridan (Sunshine United)
M Sheridan (Hillston)
W Sheridan (Hillston, Southern New South Wales)
W Sheridan (Singleton)
WD Sheridan (Melbourne Renegades, Victoria)
MO Sheriff (Churchill)
A Sherman (Gordon)
A Sherman (Gordon Third XI)
JM Sherman
RF Sherman (St Kilda)
E Sherrard (Ballarat)
RJ Sherriff (Tasmania)
J Sherrin (Leongatha Cricket Association)
C Sherry (Northcote)
D Sherry (scorer)
H Sherry (South Brisbane)
J Sherry (umpire)
RW Sherwen (Collingwood)
G Sherwill (Victoria North East Zone)
KT Sherwill (Carlton)
Sherwin (Australian Services)
CJ Sherwin (Rockingham-Mandurah)
D Sherwin (scorer)
F Sherwin (Australian Imperial Forces, Australian Services)
B Sherwood (St Kilda)
C Sherwood (Tasmania Country)
C Sherwood (umpire)
DK Sherwood (scorer)
G Sherwood (Sandgate-Redcliffe)
W Sherwood (Newcastle)
EM Shevill (Australia Women)
IH Shevill (Australia Women)
WD Shew (Melbourne)
LJ Shewan (Queensland)
Shield (Southern Tasmania Junior Cricket Association)
B Shield (umpire)
R Shield (Australian Cricket Society)
TN Shield (South Queensland, South Queensland Under-19s)
AA Shields (New South Wales Country, New South Wales Country Colts, Randwick)
B Shields (Western Australia Under-19s)
B Shields (Joondalup)
B Shields (Wanneroo)
C Shields (New South Wales Country)
C Shields (North Melbourne)
D Shields (Malvern)
J Shields (scorer)
L Shields (Illawarra)
LM Shields (Queensland Women)
M Shields (Footscray)
MJ Shields (Auburn, Hawkesbury)
W Shields (Wangaratta)
AB Shiell (South Australia)
C Shiell (South Australia Country)
M Shiell (Altona North)
M Shiells (Bell Post Hill)
T Shiells (umpire)
A Shiffman (Caulfield Grammar School)
FA Shillabeer (Prahran)
P Shilling (Australian Capital Territory)
D Shillingford (Swan Athletic)
H Shillinglaw (umpire)
HAE Shillinglaw (Victoria)
WR Shillington (umpire)
MM Shimell (Elsternwick)
MM Shimell (Richmond)
G Shimmen (umpire)
JJ Shine (Queensland Country, South Queensland, South Queensland Country)
K Shine (Newcastle)
K Shine (New South Wales Country)
PG Shine (Western Australia Country)
PJ Shine (umpire)
Shiner (New South Wales Country)
T Shiner (Campbelltown)
TJ Shiner (New South Wales Second XI, Sydney Metropolitan)
B Shingles (Sale-Maffra Cricket Association)
B Shingles (umpire)
HM Shingles (Maffra)
HM Shingles (Boisdale-Briagolong)
T Shingles (umpire)
D Shinkfield (Victoria Under-16s)
G Shinner (South Perth Invitation XI)
B Shinnick (Valley)
BM Shinnick (Monton and Weaste, Queensland Academy of Sport, Queensland Colts)
LM Shinnick (scorer)
MN Shinwari (Blacktown Third XI)
N Shinwari (Pennant Hills)
CG Shipley (Brighton)
G Shipp (Crusaders)
ME Shipp (Riverside)
P Shipp (Old Essendon Grammarians)
R Shipp (Collingwood)
T Shipp (Collingwood)
T Shippen (Traralgon Cricket Association)
T Shippen (Traralgon and District)
T Shippen (Toongabbie)
G Shipperd (Tasmania, Western Australia)
L Shivakkumar (Australian Capital Territory Under-19s)
R Shivakkumar (scorer)
L Shivakumar (Australian Capital Territory Academy, Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s)
MW Shnider (Maccabi Ajax)
B Shoebridge (New South Wales Under-17s)
E Shoebridge (Northcote, Victoria)
W Sholer (South Melbourne)
E Sholl (Fitzroy, Richmond)
EK Sholl (University)
GC Sholly (Fitzroy, Northcote)
MWD Sholly (Crusaders, Melbourne, Melbourne Cricket Club, Melbourne University, University)
B Shom (DK Carmody's XI, Perth Metropolitan)
FWA Shoobert (Federal Capital Territory Cricket Association)
A Shoobridge (New South Wales Under-17s, North Sydney)
DB Shooks (Toombul)
BW Shore (Doubleview-Carine)
S Shore (Old Cranbrookians)
Short (Coburg)
B Short (Queensland Metropolitan Colts)
CRH Short (Metropolitan Team, Queensland Schoolboys 15s)
D Short (Spotswood)
D Short (Western Australia)
DJM Short (Western Australia)
DL Short (Queensland Second XI)
E Short (Queensland Under-19s Women)
H Short (Tasmania Women)
HW Short (South Australia)
J Short (umpire)
J Short (Ballarat)
J Short (North Queensland Country Under-19s)
JB Short (South Melbourne)
KL Short (Queensland Women)
MW Short (Melbourne Renegades, Victoria)
RD Short (Carlton)
WM Short (Queensland Country, Queensland Country Colts, Queensland Under-16s, Queensland Under-19s, South Queensland, South Queensland Country Under-21s)
B Shortland (umpire)
H Shortland (New South Wales)
WA Shortland (Australian Universities)
J Shortt (Ballarat)
L Shreeve (Western Australia Under-19s)
S Shroj (Waroona)
G Shrubsole (Sydney Metropolitan Colts)
a Shuard (Waroona)
JW Shuard (Toombul)
AW Shugg (Tasmania)
R Shugg (Canterbury, Melbourne Cricket Club)
W Shultz (Australian Old Collegians)
Shum (Bendigo)
F Shumack (Yass, Yass Uniteds)
W Shumack (Yass Uniteds)
Shurway (Cumberland)
C Shute (Australia Learning Disability XI)
WG Shute (Camberwell Magpies, Melbourne University)
CG Shuter (umpire)
Shuttleworth (Fremantle)
RT Shuttleworth (Fremantle)
SL Shuttleworth (Fremantle)
CM Shyam (Chelsea)
J Shyam (Macquarie University)
J Sibbin (St Kilda)
L Sibley (White Knights Baldivis)
RG Sibraa (Prahran)
A Sice (New Town)
HS Siddeley (St Kilda)
D Siddle (Central Gippsland Cricket Association)
D Siddle (Glengarry)
JV Siddle (Carlton)
PM Siddle (Australia, Lancashire, Melbourne Renegades, Nottinghamshire, Victoria)
JD Siddons (Australia, South Australia, Victoria)
RN Sidebottom (Victoria)
W Sidebottom (North, Tasmania)
WL Sidebottom (Tasmania)
S Sideek (Port Melbourne)
Sides (Townsville Association)
FW Sides (Queensland, Victoria)
G Sidin (Queensland Deaf)
I Sieber (Western Australia Under-17s Women, Western Australia Under-18s Women)
SG Siede (Carlton, Fitzroy-Doncaster, Victoria Under-16s, Victoria Under-17s)
BB Siegert (North Queensland, Queensland Country)
S Siegert (South Australia Under-19s)
A Sieler (Goulburn)
AJ Sieler (Victoria)
L Sieler (Goulburn, New South Wales Second XI, Southern Districts of New South Wales)
M Sieler (scorer)
C Sien (scorer)
B Sievers (Fitzroy, St Kilda)
MW Sievers (Australia, Victoria)
NM Sievers (umpire)
S Sievers (SJ Blues)
JM Siggins (South Australia Colts)
D Siggs (Queensland)
B Sigley (Queensland Women)
K Sigley (Armadale)
B Signor (Australian Capital Territory Blind)
C Silich (Western Australia Women)
P Silinger (Western Australia Country)
PS Silinger (Western Australia Country)
T Silinger (Subiaco-Floreat)
S Siljanovic (Eastern Suburbs Third XI)
Siljeg (Willeton)
P Siljeg (Willeton)
JC Silk (Sydney Sixers, Tasmania)
K Silk (Queensland Women)
C Silkstone (Leongatha Cricket Association)
R Sillett (Bohemians, East Melbourne, Gippsland)
Sillitoe (Coburg)
AI Silva (Tasmania Under-19s Women, Tasmania Women)
AJ Silva (South Australia Women, Tasmania Women)
AT Silva (Macquarie University)
TJ Silva (Curtin Victoria Park)
TJ Silva (Doubleview-Carine)
UNW Silva (Northern Territory)
B Silver (Crusaders)
W Silver (Riverina)
HL Silvester (Brisbane, Queensland)
BM Silvey (Australia Under-15s, Western Australia Under-17s)
BM Silvey (Willeton)
N Silvey (umpire)
M Silvy (Kensington)
MJ Silvy (South Australia Country)
CW Sim (Queensland)
J Sim (Queensland Under-16s, Queensland Under-17s)
J Sim (South)
LK Simkiss (Collingwood)
L Simm (Southern Tablelands)
R Simm (North Queensland)
MJ Simmers (Queensland Under-17s, Queensland Under-19s, Queensland Under-23s, Sandgate-Redcliffe)
D Simmonds (Tasmania Under-19s)
F Simmonds (North Melbourne, Williamstown)
L Simmonds (umpire)
M Simmonds (Boisdale-Briagolong)
R Simmonds (Molonglo)
W Simmonds (G Anderson's XI)
Simmons (Newcastle)
A Simmons (Wembley Districts)
AH Simmons (New South Wales)
B Simmons (Great Boulder)
CJ Simmons (Adelaide Strikers, New South Wales, Perth Scorchers, Western Australia)
HW Simmons
I Simmons (Tasmania Colts)
IJ Simmons (Essendon)
J Simmons (Palm Beach Currumbin)
J Simmons (Campbelltown-Camden)
JW Simmons (Footscray, Victoria Under-19s, Wurruk)
PJ Simmons (New South Wales Second XI)
Simon (Hawkesbury)
Simon (Victoria Combined Public and High Schools)
NL Simon (South Australia Women)
T Simon (Newcastle)
T Simon (North West Sydney)
M Simonds (Australia Under-19s, Tasmania Under-17s, Tasmania Under-19s, Tasmania Under-23s)
A Simons (Victoria Country)
J Simons (Westbury Shamrocks)
SB Simons (Hawkesbury)
SB Simons (Hawkesbury Third XI)
O Simonsen (Parramatta Third XI)
J Simonton (Kew)
P Simotas (Australian Capital Territory Women)
Simpkins (umpire)
RB Simpkins (Queensland Under-16s, Queensland Under-17s)
Simpson (Wagga Wagga)
Simpson (Goulburn)
Simpson (Richmond)
A Simpson (Leongatha Cricket Association)
A Simpson (umpire)
A Simpson (Waroona)
AS Simpson (Cootamundra)
B Simpson (Goulburn, Southern Districts of New South Wales)
B Simpson (North Melbourne)
C Simpson (Sandy Bay)
C Simpson (Auburn, Macquarie University, Parramatta)
C Simpson (Crusaders)
CE Simpson (New South Wales, Queensland)
CP Simpson (Melbourne Stars, Queensland)
D Simpson (Sherwood State School)
DF Simpson (Queensland Country)
DJ Simpson (Sydney University)
EW Simpson (Malvern, Prahran)
F Simpson (Victoria Sub-District Cricket Association)
FW Simpson (Toowoomba)
G Simpson (Mosman)
G Simpson (Pulteney Old Scholars)
G Simpson (North Sydney)
H Simpson (scorer)
IC Simpson (Australia Schools, Collingwood, Richmond, Victoria XI)
J Simpson (Riverina)
J Simpson (Newcastle City and Suburban Cricket Association)
J Simpson (East Melbourne)
J Simpson (Fitzroy)
JA Simpson (Western Suburbs)
K Simpson (Newcastle)
L Simpson (South Australia Under-16s)
LO Simpson (South Melbourne)
M Simpson (Subiaco-Floreat)
MG Simpson (Australia Under-19s, Melbourne University, Richmond, Victoria Institute of Sport, Victoria Second XI, Victoria Under-17s, Victoria Under-19s)
MGD Simpson (Prahran)
ML Simpson (Prahran)
N Simpson (New South Wales Women)
R Simpson (Hay, Riverina)
R Simpson (South Australia Country)
R Simpson (Western Suburbs)
RB Simpson (Australia, New South Wales, Western Australia)
S Simpson (Lake View)
T Simpson (Prince Alfred College, Adelaide)
T Simpson (Victoria Under-15s Women)
V Simpson (Victoria Country, Victoria Country Colts)
W Simpson (Fitzroy)
WA Simpson (University)
M Simpson-Parker (Crusaders)
Sims (Goulburn)
A Sims (Bathurst)
A Sims (New South Wales Under-15s Women Second XI)
A Sims (Queensland Under-15s Women)
AE Sims (Queensland)
AE Sims (AE Sims' XI)
E Sims (North)
N Sims (Hawthorn-East Melbourne)
PB Sims (University)
R Sims (Kensington)
J Simson (Newtown and Chilwell)
M Simson (Geelong College)
W Simson (Newtown and Chilwell)
M Simula (umpire)
RF Simunsen (South Australia)
JA Sinardi (North Queensland Under-19s)
Sinclair (University)
A Sinclair (Northern Territory Under-17s)
B Sinclair (Northern Territory Under-17s)
C Sinclair (umpire)
C Sinclair (South Australia Under-17s)
C Sinclair (Caulfield)
CB Sinclair (Western Australia Under-17s, Western Australia Under-19s)
CB Sinclair (University)
D Sinclair (Deniliquin Women)
D Sinclair (Geelong College)
H Sinclair (I Zingari Australia)
I Sinclair (Old Cranbrookians)
I Sinclair (Old Cranbrookians)
J Sinclair (Melbourne University)
J Sinclair (Mosman)
J Sinclair (Western Suburbs)
J Sinclair (Western Suburbs)
J Sinclair (Richmond)
JA Sinclair (Richmond, Victoria Youth)
N Sinclair (Western Suburbs)
N Sinclair (Western Suburbs)
N Sinclair (McKinnon)
P Sinclair (Victoria Country Cricket League Colts)
P Sinclair (Old Cranbrookians)
P Sinclair (Balmain)
PG Sinclair (Melbourne University, University)
RA Sinclair (Melbourne)
RJ Sinclair (umpire)
RW Sinclair (Gympie)
S Sinclair (Defence Department)
S Sinclair (New South Wales Catholic Colleges)
T Sinclair (Northern Territory Under-17s)
T Sinclair (South Australia)
T Sinclair (Lane Cove White)
T Sinclair (South Australia Under-17s)
TE Sinclair (Helensburgh)
WF Sinclair (New South Wales)
WJL Sinclair (South Australia)
AT Sincock (South Australia)
DJ Sincock (Australia, South Australia)
HK Sincock (South Australia)
PD Sincock (South Australia)
RJ Sincock (Victoria)
CAH Sindrey (Victoria)
CGH Sindrey (Richmond, Victoria Colts, Victoria Second XI)
CM Sindrey (Richmond)
J Sing (Victoria Country)
A Singer (Perth)
C Singer (Trinity Grammar School, Melbourne)
A Singh (International Cricketers Club of South Australia)
B Singh (Swan Hill RSL)
B Singh (International Cricketers Club of South Australia)
D Singh (Australian Capital Territory Under-19s)
D Singh (Australian Old Collegians)
D Singh (Blacktown, Blacktown Third XI)
D Singh (New South Wales Under-17s, New South Wales Under-19s, New South Wales Under-23s)
E Singh (North Sydney Third XI)
G Singh (Woorinen)
G Singh (International Cricketers Club of South Australia)
G Singh (Warehouse Reps)
H Singh (Georges River)
H Singh (Pennant Hills)
H Singh (International Cricketers Club of South Australia)
H Singh (Hawthorn-Monash University)
H Singh (Moorabbin Park)
J Singh (Pennant Hills)
J Singh (International Cricketers Club of South Australia)
J Singh (Kenwick)
JJ Singh (Georges River)
K Singh (Multicultural Sports and Community Club)
K Singh (Parramatta)
M Singh (Tasmania Under-19s)
M Singh (Randwick)
M Singh (Western Suburbs)
M Singh (Sydney Central)
M Singh (Sydney)
M Singh (Randwick-Petersham Third XI)
N Singh (Randwick-Petersham)
N Singh (Airport West St Christophers)
N Singh (Randwick-Petersham Third XI)
P Singh (Clayton District)
R Singh (Woorinen)
R Singh (International Cricketers Club of South Australia)
r Singh (Waroona)
S Singh (University)
S Singh (Georges River)
S Singh (Adelaide University)
S Singh (International Cricketers Club of South Australia)
SS Singh (Prahran)
K Singh Junior (International Cricketers Club of South Australia)
CV Single (New South Wales)
E Singles (New South Wales Junior Union)
J Singleton (Ormond)
D Sinha (umpire)
J Sinnamon (South Queensland Under-19s)
R Sinnott (umpire)
AC Sippel (Queensland Country)
B Sippel (South Queensland Under-17s)
C Sippel (Queensland Under-15s Women)
G Sippel (Queensland Country, South Queensland, Sunraysia Aussies)
I Sippel (Northern Suburbs)
M Sippel (Queensland)
M Sippel (South Brisbane)
RA Sippel (Queensland Colts, Queensland Country, Queensland Country Colts, South East Queensland, South Queensland)
RM Sippel (Queensland Country, South Queensland)
J Sircom (Queensland)
J Siriwardana (Williamstown CYMS)
NA Siriwardhane (Australian Capital Territory Under-17s, Finchley, Orsett, The Stoics)
SD Siriwardhane (Western Suburbs)
S Sisley (Toowoomba)
SG Sismey (New South Wales, Scotland)
PW Sitch (umpire)
RJ Sitch (Essendon, New South Wales Country, Western New South Wales)
V Sithloo (New South Wales Under-17s, Parramatta, UTS-Balmain)
S Sivapalan (Sydney University)
S Sivapalan (Sydney University Third XI)
K Sivarajah (Pennant Hills)
H Sivior (Northern Districts of New South Wales)
B Sizeland (Traralgon Cricket Association)
B Sizeland (Traralgon and District)
B Sizeland (Imperials)
AN Skate (Youlden Parkville)
DJ Skate (Youlden Parkville)
DJ Skate (Ringwood)
CR Skau (North Queensland, North Queensland Country, Queensland Country)
ME Skau (scorer)
REJ Skau (umpire)
R Skeen (Collegians)
S Skeen (Collegians)
SJ Skeer (South Australia Country)
A Skelly (Newcastle)
C Skelly (Goulburn, Southern Districts of New South Wales)
E Skelly (Crookwell)
L Skelly (Australian Capital Territory Under-17s)
N Skelly (Australian Capital Territory Under-17s)
S Skelly (Australian Capital Territory and New South Wales Country Under-17s)
TM Skelly (New South Wales Under-17s, New South Wales Under-19s)
TM Skelly (University of New South Wales)
D Skelton (Mosman)
G Skelton (Victoria North East Zone)
L Skelton (Essendon)
A Skene (Southern Monaro)
B Skennar (Sale City)
GI Skennar (Queensland)
P Skerman (North Sydney Third XI)
KJ Skewes (South Australia)
AJ Skilbeck (New South Wales)
GS Skilbeck (Carlton)
J Skillbeck (Sydney Metropolitan Colts)
TF Skillicorn (Richmond)
F Skillin (Yass)
RJ Skilton (Melbourne)
Skinner (Bathurst)
Skinner (New South Wales Country)
Skinner (North Australian Club)
Skinner
B Skinner (Victoria Country)
B Skinner (New South Wales Deaf)
BC Skinner (North Melbourne, Richmond, Victoria Colts, Victoria Institute of Sport, Victoria Under-19s)
D Skinner (Northern New South Wales)
D Skinner (Melbourne University)
D Skinner (New South Wales Country North-Western)
G Skinner (Fitzroy, Victoria Country)
M Skinner (Victoria Under-19s)
RKW Skinner (Collingwood, University, Victoria Second XI)
S Skinner (Sydney University)
S Skinner (Randwick)
SJ Skinner (Fairfield)
SJ Skinner (Melbourne University)
SW Skinner (Gordon)
T Skinner (Australian Capital Territory, Canberra)
FW Skinnerty (Maryborough)
TP Skinnerty (Maryborough)
D Skipper (Pinjarra)
E Skipsey (umpire)
D Skipworth (South Australia Country)
CE Skitch (South Australia XI)
M Skora (Port Kembla)
G Skrobolak (Grovedale, Leopold)
G Skrobolak (Torquay)
N Skudutis (Victoria Under-19s)
Skuse (Armidale)
Skuse (Brisbane Grammar School)
AR Skuse (Queensland)
PR Skuse (Blackpool, Church, Milnrow, Queensland, Queensland Academy of Sport, Queensland Colts, Queensland Second XI, Queensland Under-17s, Queensland Under-19s, Radcliffe, Rochdale, Royton, Surrey Second XI, Todmorden)
TE Skuse (New England)
R Skuthorp (umpire)
TS Sky (Queensland)
Skyller (Yass)
CD Skyring (scorer)
A Slack (Crusaders)
AT Slack (Hawthorn-Monash University)
B Slack (South Australia Country)
J Slack (North Australian Club)
M Slack (Wurruk)
B Slack-Smith (Tamworth)
P Slacksmith (Australian Capital Territory)
Slade (New England)
N Slade (umpire)
WB Slade (Darling Downs, Queensland, Queensland I Zingari)
C Sladen (Victoria)
H Sladen (Geelong)
A Slape (South Australia Under-17s Women)
IW Slapp (University of Newcastle)
MA Slarke (scorer)
C Slater (Western Australia Women)
C Slater (Warwick Greenwood)
D Slater (New South Wales Under-19s)
G Slater (umpire)
G Slater (umpire)
J Slater (Geelong)
J Slater (Sale-Maffra Cricket Association, Victoria Country, Victoria Country Colts)
J Slater (Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s)
J Slater (Australian Capital Territory and New South Wales Country Under-17s)
K Slater (Hawthorn-East Melbourne)
KN Slater (Australia, Western Australia)
L Slater (Geelong West)
MJ Slater (Australia, Derbyshire, New South Wales)
MJ Slater (Geelong)
N Slater (New South Wales Country, Southern Tablelands)
P Slater (Alberton Cricket Association)
R Slater (Footscray)
S Slater (South West)
V Slater (Australia Women)
V Slater (Queensland and South Australia Women)
W Slater (Northam and Country Districts)
JA Slatter (Essendon, South Melbourne)
JA Slatter (Prahran, Ringwood)
Slattery (Broken Hill)
Slattery
A Slattery (Wanneroo)
AM Slattery (North Melbourne, Richmond)
C Slattery (South Australia Second XI, South Australia Under-19s)
C Slattery (Gold Coast Dolphins)
H Slattery (Western Australia Country)
J Slattery (Sydney)
JA Slattery (Sale City)
R Slattery (Victoria Country)
C Slavek (Belmont)
C Slavin (umpire)
B Slee (South Australia Country)
W Slee (South Australia Country)
BP Sleeman (Bell Post Hill)
G Sleeman (Collingwood)
J Sleeman (Invitation XI)
J Sleeman (Sale City)
M Sleeman (Geelong West)
PR Sleep (Australia, South Australia)
S Sleep (Horsham)
A Sleeth (Old Carey)
W Slessar (Warrnambool)
DJJ Slevison (Essendon)
DP Sligar (Ryde Hunters Hill Over-40s)
AF Slight (South Australia)
J Slight (Australia, Victoria)
W Slight (South Australia, Victoria)
P Slinger (Western Australia Country)
EJ Slingsby (Darling Downs)
A Sloan (South Metropolitan Cricket Association)
KJ Sloan (Fitzroy-Doncaster)
RD Sloan (Fitzroy-Doncaster)
M Sloane (Victoria Country Colts)
C Slocombe (Springvale South)
J Slocombe (Victoria Country)
L Slocombe (Mornington Peninsula)
P Slocombe (Randwick)
S Slocombe (Blacktown Third XI)
E Slocum (umpire)
F Sloman (Glen Innes)
G Sloman (Northern New South Wales)
L Sloman (Glen Innes)
PJ Slominski (Wyong)
B Sloss (Scotch College)
R Slowey (Scarborough)
RM Sly (Sydney University)
SA Sly (Leeton, New South Wales Country, Riverina, Southern New South Wales, Wagga Wagga)
CM Smailes (Derbyshire Second XI, Derbyshire Under-25s, Western Australia Under-19s)
J Smaill (Hannans)
C Smale (South Melbourne)
J Smales (Sunraysia Cricket Association)

 

 

 

 

This page was created by the CricketArchive Oracles



LATEST SCORES





We would like to thank all our contributors. Click here to see how to you can help.
Copyright © 2003-2015 CricketArchive