CricketArchive

Australia Players (S)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

N Saady (Cricketers' Club of New South Wales)
M Saardy (Cricketers' Club of New South Wales)
AW Saballus (Tasmania)
CJM Sabburg (Brisbane Heat)
CG Sabine (St Peter's College, Adelaide)
RR Sabine (St Peter's College, Adelaide)
P Sachs (North Sydney)
D Sacks (Brighton District)
J Sacks (Eastern Suburbs Third XI)
PG Sacristani (Victoria)
RJ Sacristani (Fitzroy-Doncaster)
J Sacscighini (West Wyalong)
E Saddler (New South Wales)
M Saddler (Hannans)
R Saddler (New South Wales Under-16s, Newcastle)
M Sadhu (Victoria Blind)
D Sadik (Kingsley-Woodvale)
D Sadik (North Suburban Community Cricket Association)
D Sadik (Scarborough)
Sadleir (Benalla)
SC Sadleir (Leeton, New South Wales Country, Riverina, Southern New South Wales, Wagga Wagga)
B Sadler (Northern District Third XI)
K Sadler (umpire)
R Sadler (Newcastle Under-19s)
R Sadler (Kookaburras)
R Sadler (New South Wales Under-19s)
RC Sadler (Geelong)
A Sadlier (Wagga Wagga)
JCC Sadlier (Western Australia)
P Sadlier (Riverina)
T Sadlier (Essendon)
RT Sagar (Victoria Country, Victoria Country Colts)
M Sagers (Mandurah)
J Saggers (Tasmania Under-17s)
J Saggers (Tasmania)
R Saggers (New South Wales Combined Grade)
RA Saggers (Australia, New South Wales)
SA Saheba (Blacktown Third XI)
PR Sahlberg (Essendon, Victoria Under-19s)
M Said (Southern Districts)
TG Said (Hoppers Crossing)
TG Said (North Melbourne)
RP Sainders (scorer)
A Sainsbury (New South Wales Far West)
AJ Sainsbury (New South Wales)
EJ Sainsbury (New South Wales Women)
AH Saint (Prince Alfred College, Adelaide)
J Saint (Sydney Grade XI)
JM Saint (Tasmania)
CBV St John (Brisbane)
G St John (South Melbourne)
PG St Quintin (Bedford Morley, University, Western Australia Under-19s)
J Sajich (Sorrento-Duncraig)
JA Sajich (Sorrento-Duncraig)
B Sajowitz (umpire)
DJ Saker (Tasmania, Victoria)
W Saker (Moss Vale)
WR Saker (Hawthorn-East Melbourne)
AM Saksena (Adelaide Rockets)
MP Salakas (Northern Districts Cricket Club)
E Salas (Maryborough)
NT Sale (Northern Suburbs, Queensland Under-17s, Queensland Under-19s, Sevenoaks Vine)
RJ Sale (Ashwood)
JJ Saleem (Hawthorn-Monash University)
Salendar Kumar (umpire)
RS Salerni (Frankston Peninsula, Victoria Under-19s)
MS Salerno (Hall Bower, Knebworth Park, North Queensland, North Queensland Under-17s, North Queensland Under-19s, Queensland Country, Queensland Under-19s, Sandgate-Redcliffe, Troon)
J Sales (Devonport)
RM Sales (umpire)
MR Saliacus (Swan Athletic, Western Australia Country)
A Saliba (New South Wales Blind)
P Saliba (Macquarie University)
E Salier (Southern Tasmania Junior Cricket Association)
L Salisbury (Quinns Rocks)
M Salisbury (Sydney University)
T Salisbury (Bollington)
T Salisbury (Torquay)
AK Salkeld (Western Suburbs Third XI)
PAT Sallis (Waverley)
TJ Sallway (Western Suburbs)
CM Salm (Carlton, Victoria Second XI, Victoria Under-19s, Victoria Under-23s)
Salmon (Elliot's XI)
B Salmon (Sydney Church of England Grammar School)
BD Salmon (Corangamite, Essendon, Geelong, South Gippsland, South Melbourne, Victoria Country)
BM Salmon (New South Wales)
C Salmon (Victoria Country)
C Salmon (umpire)
C Salmon (Leongatha Cricket Association)
D Salmon (Leongatha Cricket Association)
G Salmon (Corangamite, Victoria Country)
JL Salmon (Victoria)
P Salmon (Sydney Church of England Grammar School)
A Salpe (South Australia Under-17s Women)
DR Salpietro (Adelaide Strikers, Victoria)
DR Salpietro (Tasmania Under-23s)
A Saltalamacchia (Thomson)
WD Saltau (Carlton, Melbourne University, University)
Salter
Salter (Broken Hill)
A Salter (Blacktown)
G Salter (Scarborough)
I Salter (Tasmania Under-17s, Tasmania Under-19s)
J Salter (scorer)
JR Salter (Hawthorn-East Melbourne, Ringwood)
PJ Salter (Richmond)
R Salter (Victoria Country)
SJ Salter (South Melbourne, Williamstown)
T Salter (Tasmania Women)
TA Salter (scorer)
A Saltmarsh (North-West Tasmania Cricket Association)
M Saltmarsh (Wynyard)
FG Salton (Northcote)
Saluado (Crusaders)
JF Salvado (Victoria)
LC Salvana (Victoria)
HL Salway (Western Suburbs)
A Samaha (Innisfail Invitation XI)
P Samarasinghe (St George)
J Samarcq (South Australia Under-17s)
P Samasinghe (Gosford and Wyong)
N Samm (umpire)
AJ Sammartino (umpire)
A Sammons (Victoria Blue Deaf)
JC Sammut (Greenmount, Hawkesbury, New South Wales Metropolitan Under-19s, New South Wales Schools, Wickford)
JC Sammut (Penrith)
C Sampford (Essendon)
CL Sampford (Essendon)
DA Sampimon (Fitzroy-Doncaster, Victoria Institute of Sport)
A Sampson (Western Australia Country)
AW Sampson (Prahran, St Kilda)
BJ Sampson (South Australia Country)
CG Sampson (South Australia XI)
D Sampson (Goodwood)
EM Sampson (Australia Women, South Australia Women, Surrey Women)
G Sampson (South Australia Country)
J Sampson (Daylesford)
J Sampson (Australian Universities)
J Sampson (Torquay)
JJ Sampson (Casey-South Melbourne, Hawthorn-Monash University)
S Sampson (Daylesford)
W Sampson (South Australia Country)
M Sampson Barnes (Northern Territory)
M Sampson-Barnes (Northern Territory)
M Sampson-Barnes (Bell Post Hill)
Sams (New South Wales Second XI)
AJ Sams (Bankstown, New South Wales Second XI, New South Wales Under-17s, New South Wales Under-19s, New South Wales Under-23s, Randwick-Petersham)
DR Sams (Bankstown, New South Wales Second XI, New South Wales Under-19s, New South Wales Under-23s, Randwick-Petersham)
G Sams (Westbury, Western Club)
LR Sams (Tasmania)
R Sams (Wellington)
RH Sams (Tasmania)
W Sams (North)
P Samson (umpire)
E Samuels (New South Wales)
G Samuels (Australian State Schoolboys)
GJ Samuels (Australian Capital Territory, Australian Capital Territory Schools, Canberra)
GJ Samuels (New South Wales Country Southern)
D Sandars (Sunshine Heights)
GL Sandars (Prahran)
P Sandars (umpire)
D Sanday (Gosford and Wyong)
RL Sanday (scorer)
LT Sandercock (Ingle Farm District One)
Sanders (Ballarat)
Sanders (Midland-Guildford)
B Sanders (umpire)
BG Sanders (Toombul)
C Sanders (Western Australia Under-19s)
C Sanders (Midland-Guildford)
DA Sanders (scorer)
DK Sanders (Queensland Colts)
E Sanders (Carlton)
E Sanders (umpire)
GD Sanders (Central Highlands, Fitzroy, Victoria Country)
K Sanders (Western Australia Under-19s)
KA Sanders (University)
KA Sanders (Melville Second XI)
L Sanders (South Australia Women)
L Sanders (Australian XI)
LA Sanders (Queensland)
M Sanders (Northam and Country Districts)
MA Sanders (Mount Lawley)
MR Sanders (umpire)
P Sanders (I Zingari Australia, Sydney University)
PH Sanders (Hawthorn-East Melbourne)
SA Sanders (Melbourne University, Victoria Under-17s, Victoria Under-19s)
B Sanderson (Northern Suburbs)
J Sanderson (Tasmania Under-17s Women)
MW Sanderson (Warragul Cricket Association)
S Sanderson (Melbourne University, Victoria Under-16s)
S Sanderson (Melbourne High School Old Boys)
M Sandery (Ingle Farm District One)
JE Sandes (scorer)
HCA Sandford (Victoria)
J Sandford (Riverina and Murrumbidgee)
B Sandhu (Subiaco Marist)
DS Sandhu (Swanbourne)
GS Sandhu (Australia, Delhi Daredevils, New South Wales, Sydney Thunder)
H Sandhu (Fairfield-Liverpool, New South Wales Metropolitan Under-19s, New South Wales Second XI, New South Wales Under-17s)
H Sandhu (Swingers)
K Sandhu (South Sydney)
M Sandhu (Watervale)
J Sandiman (umpire)
A Sandison (Boisdale-Briagolong)
M Sandison (Victoria Country)
NK Sandison (Boisdale-Briagolong)
DT Sandland (St Peter's College, Adelaide)
PT Sandland (St Peter's College, Adelaide)
D Sandman (umpire)
H Sando (Western Australia)
H Sando (University)
B Sandow (Auburn Mintaro)
J Sandow (Auburn Mintaro)
J Sandow (Watervale)
CS Sandri (Italy, Sydney Thunder)
S Sandri (Essendon)
Sands (Goldfields)
Sands (Goulburn)
DC Sands (Kalgoorlie (Goldfields Premiers))
E Sands (Victoria Under-15s Women)
J Sands (scorer)
MB Sands (Cairns)
RF Sands (Western Australia)
J Sandu (Mount Pritchard-Southern Districts)
C Sandurski (Queensland Women)
L Sandwith (Lara)
J Sandy (Traralgon and District)
J Sandy (Traralgon Cricket Association)
J Sandy (Toongabbie)
J Sandy (CATS)
N Sandy (Prahran)
J Sanford (Surfers Paradise Benowa)
JJ Sangha (Cricket Australia XI)
CB Sangster (South Australia)
J Sangster (The King's School, Parramatta, The King's School, Parramatta Junior XI)
JF Sangster (South Australia)
JI Sangster (St Peter's College, Adelaide)
RA Saniga (Ringwood)
RA Saniga (Melville Second XI)
H Sankar (Macquarie University)
CJ Sankey (Tasmania)
G Sankey (North-West Tasmania Cricket Association)
A San Miguel (Xavier College, Melbourne)
J Sansalone (Subiaco-Floreat)
GL Sansom (Essendon)
P Sansom (umpire)
Sansome (Goulburn Revellers Women)
Sanson (Williamstown)
G Sant (Hawthorn-East Melbourne)
MR Sant (Hawthorn-East Melbourne)
M Santarini (Bassendean)
A Santhanam (umpire)
A Sarah (Alexander Thomson)
J Sarchfield (New South Wales Combined Second Grade)
A Sargeant (Balmain)
A Sargeant (Essendon)
AE Sargeant (New South Wales Country, New South Wales Under-17s, Western Suburbs)
HV Sargeant (Elsternwick, Prahran)
S Sargeant (New South Wales Country, Southern New South Wales)
CJ Sargent (New South Wales Country)
D Sargent (Collingwood)
M Sargent (umpire)
M Sargent (Penrith)
M Sargent (Cumberland)
M Sargent (New South Wales Cricket Association)
MAJ Sargent (Leicestershire, South Australia)
R Sargent (Burrowa)
T Sargent (South Australia Country)
TJ Sargent (Goodwood)
W Sargent (Yass)
L Sarich (umpire)
N Sariman (Upton)
MJ Sarjeant (umpire)
M Sarkies (Eastern Suburbs Third XI)
AK Sarna (Australia Under-19s, Chester Boughton Hall, Hawthorn-Monash University, Victoria Emerging Players, Victoria Second XI, Victoria Under-19s)
P Saroukos (Sutherland)
TK Sarovich (Victoria)
V Sarpeshkar (Western Suburbs Third XI)
J Sarra (Queensland)
RB Sarre (Western Australia)
JA Sarsero (Joondalup, Rockingham-Mandurah)
Sarson (umpire)
P Sarson (Walkerville)
DJ Sartori (Monash Tigers, Oswaldtwistle Immanuel, Richmond, Victoria Under-17s)
I Sartori (Cricket Shepparton)
IF Sartori (Centurions Australia, North Melbourne, North Melbourne-Geelong, Victoria Country, Victoria Country Cricket League)
M Sartori (Cricket Shepparton)
RJ Sartori (Western Australia)
J Sarvaas (Bendigo)
J Sarvaas (East Melbourne)
V Sasitharan (Western Suburbs Third XI)
C Satchi (Macquarie University, Pennant Hills)
J Satchi (Macquarie University, Pennant Hills)
Sathish Kumar (umpire)
VK Satia (Parramatta Third XI)
V Satish (Parramatta Third XI)
ED Satterthwaite (Clare)
G Satterthwaite (scorer)
Sattery (Castlemaine)
H Sattler (Victoria Women)
J Sattler (Tasmania Country)
Sauer (Virginia State School)
C Sauer (Applecross)
B Saul (Penrith Under-19s)
M Saul (Australian Army)
Saulbrey (umpire)
J Sault (Lindisfarne)
Saunders (Ballarat)
Saunders (Combined Services)
Saunders (umpire)
Saunders (University of New South Wales)
A Saunders (Tasmania Under-19s)
AG Saunders (Riverside)
AG Saunders (University of Tasmania)
B Saunders (umpire)
B Saunders (St Joseph's College, Nudgee)
B Saunders (New South Wales Under-19s, North Sydney)
B Saunders (North Melbourne)
C Saunders (Western Australia Under-19s)
C Saunders (Sandy Bay)
C Saunders (New South Wales Metropolitan Under-18s Women)
D Saunders (Kalamunda)
DP Saunders (Bundalaguah)
E Saunders (Gympie)
HD Saunders (umpire)
J Saunders (Willetton)
JV Saunders (Australia, Victoria, Victoria XI, Wellington)
JW Saunders (Western Australia Under-17s)
K Saunders (Australia Women, Victoria Women)
K Saunders (Victoria Country)
KX Saunders (Nevilles and Cecils)
L Saunders (Northern Territory)
L Saunders (Hunter Valley)
MJ Saunders (Western Australia Country Women)
ND Saunders (Alexander Thomson)
R Saunders (Victoria Under-17s)
R Saunders (umpire)
R Saunders (Waratah Fourth XI)
RA Saunders (North)
RM Saunders (Dominions)
RP Saunders (scorer)
S Saunders (Australian Capital Territory, Australian Capital Territory Under-19s, South Australia Second XI)
SL Saunders (Tasmania)
T Saunders (Victoria Indigenous Women)
W Saunders (Cricketers' Club of New South Wales)
W Saunders (University of New South Wales)
WJ Saunders (New South Wales)
S Saunderson (Northern Territory)
WD Saunderson (Northern Territory)
G Sauvarin (Leongatha Cricket Association)
Savage (Cumberland)
Savage (Macquarie University)
Savage (Army and Navy Officers)
A Savage (Feed It)
B Savage (Penrith)
B Savage (Griffith)
C Savage (Crookwell)
C Savage (Warragul Cricket Association)
DC Savage (South Australia Country)
DJ Savage (North Queensland Colts, Queensland Colts, Queensland Country Colts, Toombul)
E Savage (Crookwell)
EG Savage (umpire)
G Savage (Crookwell, New South Wales North Coast)
HM Savage (New South Wales)
J Savage (Victoria Women)
JG Savage (umpire)
KD Savage (Queensland)
KS Savage (New South Wales Country, Riverina)
L Savage (Riverina and Murrumbidgee)
N Savage (Belmont)
N Savage (South Australia Country)
P Savage (Crookwell)
R Savage (Crookwell)
R Savage (Griffith)
RJ Savage (Western Australia Country)
SD Savage (North Queensland Colts, Queensland Country, Queensland Country Colts, Rockhampton)
JH Savigny (Tasmania)
WH Savigny (Tasmania)
T Savill (I Zingari Australia)
N Saville (New South Wales Western Districts)
N Saville (Penrith)
N Saville (West Australian Suburban Turf Cricket Association)
N Saville (Subiaco Marist)
N Saville (Penrith)
T Saville (Adelaide Strikers Women)
R Saw (Western Australia Colts)
R Sawade (South Australia Under-17s, South Australia Under-23s)
RP Sawade (Port Adelaide)
P Saward (Burnie and Yeoman)
M Sawers (Imlay District Cricket Association)
TW Sawers (South Melbourne)
TW Sawers (Mornington Peninsula Cricket Association)
G Sawkins (Illawarra)
J Sawkins (New South Wales Under-17s)
LM Sawle (Western Australia)
R Sawtell (Mosman)
Sawyer (High Wycombe)
Sawyer (Cootamundra)
A Sawyer (Riverina and Murrumbidgee)
B Sawyer (Blacktown, Fairfield)
R Sawyer (South Australia Country)
T Sawyer (South Brisbane)
WJ Sawyer (Northern Territory, Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s)
D Saxberg (New South Wales Blind)
DJR Saxberg (Australia Blind)
BL Saxon (Bairnsdale Cricket Association)
BL Saxon (Sale-Maffra Cricket Association)
BL Saxon (Bundalaguah)
S Saxon (Rockingham-Mandurah, Western Australia Under-19s)
S Saxon (Bentley)
S Saxon-Jones (Victoria Under-15s Women)
MA Say (Australian Army)
J Saye (Illawarra)
S Saye (umpire)
H Sayer (umpire)
AD Sayers (South Australia Second XI, Toft, Woodville)
C Sayers (Mosman, Sydney)
C Sayers (Mosman Third XI)
CJ Sayers (South Australia)
CJ Sayers (Glenelg)
DK Sayers (South Australia)
K Sayers (Curtin Victoria Park)
MG Sayers (Western Australia)
R Sayers (Sydney Church of England Grammar School)
W Sayers (Ballarat)
GL Sayle (New South Wales Colts)
J Sayles (Brighton)
R Sayres (I Zingari Australia)
R Saywell (Mosman)
A Sbizzirri (North Kalgoorlie)
AJ Sbizzirri (Midland-Guildford Third XI)
AJ Sbizzirri (Western Australia Country)
D Sboro (Adelaide Southern Districts)
A Scaffidi (Rostrevor Old Collegians)
J Scafidi (North Kalgoorlie)
A Scaife (umpire)
JW Scaife (Europeans, Victoria)
R Scaife (Northern Territory Under-17s, Northern Territory Under-19s)
C Scales (scorer)
C Scales (Ballarat)
DM Scales (St Kilda)
G Scales (South Australia Schools)
GA Scales (Springvale South)
R Scali (Bayswater-Morley)
R Scali (Perth)
RF Scali (Western Australia Under-17s, Western Australia Under-19s)
MJ Scalzo (Melbourne)
C Scammell (Albury and Border Associations)
J Scammell (Imperials)
LDP Scammell (Australian Capital Territory, Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s, Northcote, Riverina, Victoria Country, Victoria Under-23s)
N Scammell (CATS)
JP Scamps (I Zingari Australia)
P Scamps (I Zingari Australia)
PS Scanbridge (Newcastle)
A Scandrett (umpire)
AE Scanes (New South Wales)
W Scanes (Yass)
Scanlan (Midland-Guildford)
D Scanlan (New South Wales Country Second XI)
E Scanlan (New South Wales)
Scanlon (Stanmore)
S Scanlon (umpire)
S Scannell (Geelong)
SR Scannell (East Belmont)
TF Scannell (Victoria)
WJ Scarborough (umpire)
J Scarcella (Cricketers' Club of New South Wales, Lane Cove)
J Scardifield (High Wycombe)
A Scarfe (St Peter's College, Adelaide)
CS Scarff (Western Australia)
E Scarff (Western Australia Colts)
J Scarff (South Australia Country)
P Scarfone (Northern Territory)
G Scarr (Tasmania Schools)
C Scates (Ballarat)
CG Sceney (University)
C Scenini (South Metropolitan Cricket Association)
Schaafsma (Macquarie University)
P Schacht (Belmont, Newcastle Cavaliers)
MA Schade (Victoria)
GE Schaeche (North Melbourne)
RG Schaeche (Melbourne University, North Melbourne, University)
VC Schaefer
D Schaeffer (Matthew Flinders Anglican College)
B Schafer (Lane Cove White)
T Schafer (South West)
G Schaffer (Sydney Metropolitan)
GW Schaffer (Richmond, University)
E Schahinger (South Australia Women)
DR Scheetz (Melbourne, Victoria Institute of Sport)
D Scheffer (Applecross)
B Schembri (South Australia Under-17s Women)
D Schembri (Applecross)
GN Schemioneck (South Queensland Colts)
M Schenke (New South Wales Institute of Sport, Northern Districts of New South Wales, UTS-Balmain)
M Schenke (Balmain)
M Schenke (Joondalup)
PM Schenscher (South Australia)
KG Scherer (Queensland Country, Queensland Second XI, South Queensland, South Queensland Country)
KR Scherer (Bundaberg)
G Schickerling (scorer)
G Schickerling (Carlton)
C Schilling (South Australia)
N Schilling
N Schilling (umpire)
N Schilov (Victoria Women)
GJ Schinck (Collingwood, Ringwood)
W Schiwy (The Hutchins School, Hobart)
H Schlaghecke (Warrnambool Cricket Association)
P Schleibs (Mosman)
KC Schleiger (Hawthorn-Waverley, North Melbourne)
FE Schlesinger (Melbourne Grammar School, St Kilda)
B Schlicker (South Australia Under-19s)
M Schlicker (Nelson, Nelson Second XI, South Australia Under-19s)
P Schliebs (Mosman)
P Schlinker (South Brisbane)
N Schlittler (Prahran)
MI Schloss (Valley)
TR Schloss (North Queensland, North Queensland Under-19s, Queensland Academy of Sport, Queensland Country)
SA Schmaal (Gepps Cross)
P Schmerl (South Australia Country)
J Schmidt (Australia Women)
J Schmidt (New South Wales XI)
Jared Schmidt (Barnes, Old Scotch)
Jordan Schmidt (Old Scotch)
KE Schmidt (Tasmania)
LW Schmidt (Richmond)
M Schmidt (Old Concordians)
P Schmidt (New South Wales Combined Grade)
WA Schmidt (Fitzroy)
WS Schmidt (Fitzroy)
R Schmierer (Gosford)
S Schmotz (Royal Australian Navy)
C Schneider (Albury)
CP Schneider (umpire)
FX Schneider (Federal Capital Territory Cricket Association)
J Schneider (Northern Districts of New South Wales)
KJ Schneider (South Australia, Victoria)
M Schneider (Northern Districts of New South Wales)
V Schneider (Elsternwick)
B Schnell (umpire)
D Schnoor (Westbury Shamrocks)
J Schnoor (Tasmania Under-15s Women)
C Schoel (umpire)
Schofield (Western Australia Public Schools)
AR Schofield (umpire)
AWG Schofield (Bathurst)
C Schofield (Swan Valley)
FW Schofield (umpire)
G Schofield (Victoria Country)
I Schofield (Southern Tablelands)
J Schofield (Western Australia Cricket Association President's XI)
J Schofield (Stratford)
MJ Schofield (Melbourne University, Richmond)
N Schofield (Illawarra)
S Schofield (Hunter River)
S Schofield (Australia Learning Disability XI)
UJ Schofield (Bathurst)
T Schokman (umpire)
B Scholefield (Old Concordians)
I Scholefield (Crusaders)
M Scholefield (Bentley)
G Scholes (Hawthorn-East Melbourne, St Kilda)
MB Scholes (Tasmania)
N Scholes (umpire)
N Scholes (Trinity Grammar School, Melbourne)
W Scholes (The King's School, Parramatta, The King's School, Parramatta Junior XI)
WJ Scholes (Victoria)
RF Scholl (St Peter's College, Adelaide)
NS Schollar (Glenelg)
A Scholles (Crusaders)
J Scholles (Crusaders)
M Scholten (Melbourne Cricket Club)
A Scholtz (Melbourne)
D Scholz (Victoria Metropolitan Under-17s)
DA Scholz (Glenelg)
J Schomburgk (South Australia Under-19s)
Schonnell (Ballarat)
G Schossow (Western Suburbs)
GM Schossow (Queensland Academy of Sport, Queensland Colts, Queensland Country)
F Schott (Newcastle)
Schrader (Xavier College, Melbourne)
HC Schrader (Victoria)
R Schrape (Richmond)
SA Schreiber (Queensland)
R Schreier (Cheltenham)
J Schuback (Junee)
SD Schuback (Bundalaguah, Sale-Maffra Cricket Association)
SD Schuback (Sale)
K Schubert (Randwick-Petersham Third XI)
K Schubert (Combined Services)
S Schubert (Noble Park)
BD Schuhmacher (Earl Shilton Town, North Queensland Under-19s, Valley)
DC Schuller (Queensland)
LJ Schulte (Bundaberg, Queensland Colts, Queensland Country, Queensland Country Colts, South East Queensland Country, South Queensland, South Queensland Colts, South Queensland Country)
B Schultz (South Australia)
BP Schultz (Blacktown, Parramatta, Sydney West, UTS-Balmain)
C Schultz (South Australia Women)
G Schultz (South Australia Country)
JD Schultz (Queensland Country Under-19s, South Queensland Under-19s)
JWE Schultz (South Australia)
N Schultz (St George)
P Schultz (South Australia Country)
RA Schultz (Queensland Country Under-19s, South Queensland Under-19s)
RJ Schultz (Victoria Country)
W Schultz (Newcastle)
C Schulz (Albury and Border Associations)
CG Schulz (Australian Army, Australian Defence Force)
K Schulz (Northcote)
MJ Schulz (Manifold Heights)
BE Schumacher (South Australia Colts)
W Schumack (Yass)
L Schumann (Bairnsdale Cricket Association)
S Schumann (Tasmania)
T Schumann (Hawthorn-East Melbourne)
DW Schuppan (Carlton, Geelong)
ML Schutt (Adelaide Strikers Women, Australia Women, Nottinghamshire Women, South Australia Women)
B Schutz (Eastern Suburbs, Parramatta)
B Schutz (Balmain)
B Schutz (New South Wales Under-17s)
M Schwartz (South Australia Colts)
Schwartzkopf (Cumberland, Parramatta)
U Schwarz (Australian Capital Territory Women)
ZL Schwarz (South Australia Under-17s)
B Schweitzer (New South Wales Country, Northern New South Wales)
D Schweitzer (New South Wales Country Colts)
R Schweitzer (South Queensland)
SP Schwerdt (Kensington, Tamworth)
SM Sciacca (umpire)
A Sciascia (Randwick-Petersham)
A Sciascia (Randwick-Petersham Third XI)
L Sciascia (umpire)
JN Scicluna (Farnworth Social Circle, New South Wales Under-17s, New South Wales Under-19s, Randwick-Petersham)
L Sclari (Western New South Wales)
Scobell (umpire)
Scobie
JW Scobie (Newcastle, Northern New South Wales)
TJ Scoble (Australian Capital Territory and New South Wales Country Under-17s, Australian Capital Territory and New South Wales Country Under-19s)
H Scoggins (Northern Territory Women)
S Scognamitto (Port Melbourne)
L Scolari (New South Wales Central Western Districts, New South Wales Country, Western New South Wales)
PL Scolari (University of New South Wales)
Scoles (Narrandera)
N Scollay (Epping)
TE Scollay (Middlesex)
TE Scollay (Melville Second XI)
MR Scolyer (Innis Mowbray Eagles)
M Scorer (Newcastle Under-19s)
L Scorfleet
SJ Scorgie (Elsternwick, Frankston Peninsula, Victoria Under-17s)
AI Scotford (umpire, referee)
J Scotland (Reds Cricket Club)
M Scotland (Reds Cricket Club)
AJ Scotney (Queensland Colts)

 

 

 

 

This page was created by the CricketArchive Oracles

LATEST SCORES

| Privacy Policy | FAQs | Contact |
Copyright © 2003-2017 CricketArchive