CricketArchive

Australia Players (R)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rose (South)
A Rose (Western Australia Country)
A Rose (Western Australia Under-17s)
B Rose (Northern Tasmania Women's Cricket Association)
BA Rose (Casey-South Melbourne)
C Rose (Wanneroo City)
C Rose (North Suburban Community Cricket Association)
CA Rose (Melbourne Stars, Tasmania, Victoria)
CW Rose (South Launceston)
G Rose (Western Australia Country)
G Rose (New South Wales Country)
G Rose (Sutherland)
GL Rose (New South Wales Colts)
J Rose (umpire)
J Rose (Australian Capital Territory and New South Wales Under-19s)
J Rose (New South Wales Metropolitan Under-19s, New South Wales Under-17s)
J Rose (Leeming Spartan)
J Rose (Waverley)
JE Rose (Collingwood)
L Rose (umpire)
L Rose (Mudgee)
M Rose (Australian Capital Territory Under-17s)
M Rose (Australian Transplant A, Australian Transplant B, Australian Transplant XI)
M Rose (Warringah)
N Rose (Northern Territory Under-16s)
P Rose (Bradman XI)
RA Rose (South Coast-West Moreton)
RA Rose (Collingwood)
RP Rose (Victoria)
S Rose (Macquarie University)
S Rose (Bonbeach Tangy)
TA Rose (St Kilda)
W Rose (Carlton)
J Roseby (Federal Capital Territory Cricket Association)
BJ Rosel (Wynnum-Manly)
B Rosen (Gordon)
MF Rosen (New South Wales)
A Rosenbaum (New South Wales Country, New South Wales North Coast)
Rosenberg (University)
MP Rosendale (Prahran)
L Rosenow (Murray-Goulburn, Ringwood, South West New South Wales, Victoria Country, Victoria North East Zone)
J Rosenthal (Maccabi Ajax)
JP Rosenthal (South Australia Second XI, South Australia Under-19s)
JP Rosenthal (Port Adelaide)
MA Rosenthal (University)
Rosenwarne (Australian Old Collegians)
E Rosewarne (New South Wales Country)
J Rosewarne (Crusaders)
KJ Rosewarne (St Kilda, Victoria Country)
KR Rosewarne (Collingwood, Ivanhoe)
S Rosewarne (University)
K Roseworn (Southern New South Wales)
AV Rosman (South Australia)
B Rosman (Yorke's Peninsula)
D Rosman (Caulfield Grammarians)
J Rosolin (South West)
Ross (Northern Districts of Victoria)
Ross (Broken Hill)
Ross (Yarra Bend)
A Ross (Gunnedah, New South Wales Great Public Schools)
A Ross (Northern Border Cricket Association)
A Ross (St Peter's College, Adelaide)
A Ross (Collingwood)
A Ross (North Melbourne)
A Ross (Caulfield Grammar School)
AC Ross (Richmond, University)
AI Ross (Adelaide Strikers, South Australia)
BA Ross (Victoria Country)
C Ross (Australian Universities)
C Ross (Coburg)
CA Ross (St Kilda)
CH Ross (Victoria)
CJ Ross (Carlton)
D Ross (Royal Australian Air Force, Victoria Country)
D Ross (Australian Capital Territory Under-16s)
DA Ross (South Australia Country, South Australia Second XI)
DM Ross (scorer)
E Ross (Beenleigh-Logan)
E Ross (Carlton)
F Ross (Western Districts of Victoria)
FC Ross (University)
G Ross (umpire)
GED Ross (Queensland Under-19s)
GT Ross (Victoria)
H Ross (Riverina)
H Ross (Glen Innes)
IB Ross (Queensland Under-19s)
J Ross (Coburg)
J Ross (Spotswood)
JA Ross (Combined Services)
JA Ross (East Melbourne)
JA Ross (Prospect)
JA Ross (Essendon)
JF Ross (Mosman)
K Ross (Newcastle)
M Ross (Crusaders)
M Ross (Northcote)
ME Ross (New South Wales Under-17s)
MG Ross (University)
N Ross (New South Wales Country)
N Ross (Macclesfield)
N Ross (Prahran)
NJ Ross (Carlton)
P Ross (Charlestown)
PA Ross (Australian Old Collegians, New South Wales Country, Newcastle)
S Ross (Australian Old Collegians)
S Ross (Western Districts of Victoria)
S Ross (Auburn, Macquarie University)
S Ross (Victorian Army)
TG Ross (University)
W Ross (Northern Territory Under-17s)
WA Ross (Victoria)
WS Ross (Melbourne, Melbourne University, University)
WV Ross (Coburg, Essendon)
B Rossborough (Northern Territory Under-19s)
BI Rossborough (Prahran)
C Rosser (New South Wales)
CE Rosser (Queensland)
D Rosser (Balmain, New South Wales Country, New South Wales Western Districts)
D Rosser (New South Wales North Coast)
GP Rosser (North Melbourne, Victoria Colts, Victoria Country, Victoria North East Zone)
J Rosser (Victoria)
MD Rosser (Unley)
MD Rosser (Carlton)
N Rosser (Sutherland)
P Rosser (Western)
PK Rosser (New South Wales, New South Wales Country, New South Wales Under-17s, St George)
P Rossetto (Southern Tablelands)
D Rossiter (Australian Capital Territory Under-19s, Caloundra)
H Rossiter (Queensland Country)
M Rossiter (Sandgate-Redcliffe)
MJ Rossiter (St Kilda)
H Ross-Schultz (Traralgon Invitation XI)
A Rostedt (scorer)
S Rostedt (scorer)
J Roth (University)
J Roth (Australian Universities)
J Roth (Adelaide University)
M Roth (Mudgee)
MA Roth (Australian Old Collegians)
J Rothall (Northern Territory)
W Rotherham (Northcote)
Rothwell (Manly)
BA Rothwell (New South Wales)
J Rothwell (University)
JW Rothwell (Tasmania)
R Rothwell (Gordon and Northern District)
V Rothwell (New South Wales Country Women)
V Rothwell (New South Wales Junior Women)
W Rothwell (New South Wales Combined Second Grade)
HO Rotten (Camden)
K Rotthier (Leongatha Cricket Association)
Rotton (Bowral)
H Rotton (Bathurst)
P Rouch (Riverina and Murrumbidgee)
LL Roudenko (Ipswich-Logan)
LL Roudenko (South Brisbane)
S Roufail (Western Australia Under-17s Women, Western Australia Under-19s Women)
T Rough (Yorke's Peninsula)
D Roughley (Lane Cove White)
K Roughley (Blacktown, New South Wales Under-19s, Wallasey)
K Roughley (Gordon)
P Roughton (Bradman XI)
P Roughton (Bradman Foundation)
B Rounds (Auburn, Macquarie University)
R Rounsevell (Prince Alfred College, Adelaide)
D Rourke (South Perth Invitation XI)
S Rous (Burwood Briars Over-40s)
A Rouse (Bentley)
G Rouse (umpire)
GR Rouse (umpire)
HE Rouse (New South Wales Western Districts)
M Rouse (umpire)
Y Roussety (Newtown and Chilwell)
T Roussow (New Town)
FW Rout (Melbourne)
Routledge (umpire)
D Routley (umpire)
H Routley (Goulburn)
R Routley (North Melbourne)
A Rowan (Federal Capital Territory Cricket Association)
DN Rowan (Melbourne Cricket Club, St Kilda)
H Rowan (Federal Capital Territory Cricket Association)
JN Rowan (Australian Capital Territory)
L Rowan (Young)
LP Rowan (umpire)
RK Rowan (Victoria)
S Rowan (Young)
Rowbotham (Warringah Masters XI)
T Rowbottom (South Australia Under-17s Women, South Australia Under-19s Women)
Rowe (umpire)
A Rowe (Women's Cricket Australia Invitation XI)
A Rowe (Kalgoorlie (Goldfields Premiers))
A Rowe (umpire)
A Rowe (South Australia)
A Rowe (scorer)
A Rowe (Lane Cove White)
AM Rowe (Australia Under-19s, Beenleigh-Logan, Loganholme, Queensland Academy of Sport, Queensland Colts, Queensland Under-17s, Queensland Under-19s)
AR Rowe (New South Wales)
AR Rowe (Collingwood)
B Rowe (Wembley Districts)
C Rowe (Tasmania Under-16s)
CB Rowe (Australian Capital Territory, Canberra)
D Rowe (Emus)
D Rowe (New South Wales Central Coast)
DP Rowe (Richmond)
G Rowe (umpire)
G Rowe (umpire)
H Rowe (Richmond)
J Rowe (Western Australia Colts)
J Rowe (umpire)
J Rowe (Castlemaine)
J Rowe (New South Wales Country North-Western)
J Rowe (New South Wales North Coast)
JM Rowe (umpire)
JO Rowe (New South Wales Country)
JW Rowe (Northern New South Wales)
K Rowe (Swan Valley)
KL Rowe (South Australia Under-15s Women)
N Rowe (South Australia Second XI)
N Rowe (Eastern Suburbs)
PJ Rowe (Western Australia Country)
R Rowe (Victoria Country)
R Rowe (Australian Capital Territory)
R Rowe (Mosman Masters)
R Rowe (St Peter's College, Adelaide)
R Rowe (Collingwood, Richmond)
RC Rowe (New South Wales)
S Rowe (Lane Cove)
SHD Rowe (Western Australia)
TA Rowe (Warnbro Swans)
TC Rowe (Fitzroy-Doncaster, Northcote)
W Rowe (Queensland)
W Rowe (Southern Districts)
W Rowe (Northcote)
A Rowell (Queensland Women)
G Rowell (Mosman)
GJ Rowell (New South Wales, Queensland, Tasmania)
M Rowell (Australian Capital Territory Under-19s)
MJ Rowing (Offham, Queensland Country, South Queensland)
Rowland (Hawkesbury)
FW Rowland (New South Wales)
J Rowland (Tasmania Country)
J Rowland (Tamworth)
R Rowland (PL Tresidder's XI)
R Rowland (Waverley)
RA Rowland (New South Wales Country, New South Wales Far North Coast, Northern Districts of New South Wales)
S Rowland (Toowoomba)
SA Rowland (Lower North)
O Rowland-Jones (Eastern Suburbs Third XI)
C Rowlands (North Queensland Under-17s, Queensland Academy of Sport, Queensland Schoolboys 15s, Queensland Under-16s)
C Rowlands (South)
ER Rowlands (Victoria)
G Rowlands (Clarence, North-West Tasmania Cricket Association)
G Rowlands (New South Wales North Coast, Western Suburbs)
G Rowlands (Australian Cricket Society)
J Rowlands (Queensland Under-17s Women, Queensland Under-19s Women)
K Rowlands (Echuca)
LG Rowlands (Tasmania)
TR Rowlands (Victoria)
W Rowlands (Tasmania Country)
WT Rowlands (Western Australia)
BT Rowles (Camberwell Magpies)
M Rowles (Old Ignatians Over-40s)
C Rowley (Bundalaguah)
D Rowley (Bundalaguah)
DF Rowley (Maffra)
F Rowley (New South Wales)
J Rowley (New South Wales)
JW Rowley (Albert Cricket Club, Gentlemen of New South Wales, New South Wales)
L Rowley (Northern Tasmania Cricket Association)
M Rowley (Bundalaguah)
P Rowley (Prince Alfred College, Adelaide)
S Rowley (Queensland Under-19s, Queensland Under-23s)
ST Rowley (Prince Alfred College, Adelaide)
T Rowley (Toombul)
PC Rowley-Bates (Dandenong)
K Rowlings (New South Wales Under-15s Women Second XI)
H Rowntree (Port Pirie Combined XI Women)
V Rowntree (Port Pirie Combined XI Women)
B Roworth (New South Wales Under-17s, New South Wales Under-19s)
B Roworth (Bankstown)
B Roworth (Bankstown Third XI)
RL Rowse (Prahran)
A Rowsell (umpire)
E Rowsell (umpire)
M Rowsell (Riverina and Murrumbidgee)
I Roxburgh (Wanderers)
CS Roxby (Australian Capital Territory Under-17s, Australian Capital Territory Under-19s)
J Roxby (North Queensland Under-17s, Queensland Schoolboys 15s, Queensland Under-17s)
RC Roxby (New South Wales, South Australia)
Roy (United Services)
R Chapman (Footscray)
A Roy (The King's School, Parramatta)
J Roy (Port Adelaide)
PH Roy (umpire)
TJ Roy (North Queensland Under-17s)
DP Royce (Newtown and Chilwell)
Roycraft (Bohemians)
BW Rubb (GJ Cosier's XI, Queensland XI)
JW Rubeli (Footscray, Victoria Institute of Sport)
Rubens
J Rubidge (Joondalup-Kinross)
J Rubin (Hay)
S Rubinstein (Maccabi Ajax)
N Rubock (umpire)
S Rubock (Burnie and Yeoman)
C Rudd (Newcastle)
CC Rudd (Essendon, Richmond)
D Rudd (Yass)
D Rudd (Queensland)
E Rudd (New South Wales Country)
G Rudd (Southern Tablelands)
G Rudd (Cootamundra Wattles Invitation XI)
G Rudd (New South Wales Country Second XI)
H Rudd (New South Wales Country, Newcastle Colts)
J Rudd (Camden)
J Rudd (Sunshine Druids)
JW Rudd (Fitzroy-Doncaster, Victoria Under-19s)
L Rudd (New South Wales Country, Riverina, Southern New South Wales, Southern Tablelands)
PD Rudd (Buckley Ridges)
R Rudd (Goulburn, New South Wales Country, Yass)
S Rudd (umpire)
BJ Ruddell (Australia Young Cricketers, North Queensland Colts, North Queensland Country Under-21s, Queensland Academy of Sport, Queensland Colts, Queensland Country Colts, Queensland Second XI, Queensland Under-19s)
BJ Ruddell (South Brisbane)
CA Ruddell (Fitzroy)
TJ Ruddell (Fitzroy)
J Ruddick-Collins (umpire)
JG Ruddock (South)
Rudge (Carrick)
GE Rudolph (South)
GE Rudolph (Fitzroy)
JS Rudolph (Ringwood)
J Rudrum (Balcatta)
M Rudrum (Balcatta)
S Ruebhart (Alberton Cricket Association)
C Ruediger (umpire)
MP Ruehlemann (South Australia Under-15s Women)
CJ Ruff (Wurruk)
E Ruff (Albury)
T Rugiess (South Australia Under-16s)
N Rugless (Subiaco Marist)
B Ruhle (Queensland Under-17s Women, Queensland Under-19s Women)
Rule (Sydney Cricket Ground Trust XI)
A Rule (Newcastle)
A Rule (Western Australia, Western Australia Under-19s, Western Australia Under-23s)
A Rule (Scarborough)
IT Rule (Cairns)
J Rule (Riverina District B)
K Rule (Sydney Shires XI)
SB Rule (Northern Territory, South Australia Under-19s)
SV Rule (Murdoch University Melville)
V Rule (Subiaco-Floreat)
WP Rule (North Melbourne)
J Ruljancich (Essendon, Victoria Colts)
M Ruly (Lake View)
AS Rumbelow (Kensington, South Australia Colts)
BM Rumbelow (Kensington)
DP Rumble (Fitzroy, University)
E Rumble (umpire)
M Rumble (New South Wales Far West, Southern New South Wales)
R Rumble (Southern Districts of New South Wales)
BK Ruming (Waratah-Mayfield)
GC Rummans (New South Wales, Victoria)
C Rump (Leongatha Cricket Association)
A Rumph (Southern Monaro)
OM Rumph (Federal Capital Territory Cricket Association)
HB Rundell (North Melbourne)
J Rundell (Bendigo, Sandhurst)
JU Rundell (South Australia)
PD Rundell (South Australia)
AN Rundle (South Melbourne)
Rundle-Cater (Australians)
G Runge (St Kilda)
M Runnalls (Warragul Cricket Association)
J Runner (Australian Old Collegians)
C Rupert (Warringah)
JM Rurawhe (Sale-Maffra Cricket Association)
LR Rus (Dandenong)
Rusden (Stawell)
HKS Rusden (St Kilda)
J Rusden (St Kilda)
WF Ruse (referee, umpire)
WF Ruse (referee)
Rush (New South Wales)
Rush (Goulburn)
AM Rush (Prahran)
D Rush (Victoria Country, Wimmera Combined Zone)
ER Rush (Victoria)
GV Rush (Melbourne University, University)
HR Rush (Hawksburn, Melbourne Juniors, Victoria Juniors)
J Rush (Victoria)
J Rush (Australian Junior Women)
J Rush (Auburn)
JP Rush (Richmond)
KP Rush (Richmond, University)
L Rush (Victoria)
M Rush (Queensland)
MH Rush (Carlton, Richmond)
MP Rush (North Queensland, Queensland Country)
TE Rush (North Eastern District of Victoria, Prahran)
TJ Rush (Hawthorn-East Melbourne, Prahran)
TR Rush (Victoria)
WD Rush (South Melbourne)
WL Rush (Richmond)
RFK Rushbrook (Queensland)
CE Rushfirth (umpire)
JT Rushford (Charlestown)
AW Rushforth (Tasmania)
J Rushmore (Great Boulder)
Rushton (Returned Soldiers)
JC Rushton (Victoria Under-19s)
C Rushworth (Claremont-Nedlands)
B Russ (South Perth)
BD Russ (Bundalaguah, Sale)
BD Russ (Richmond, South Melbourne)
DJ Russ (Victoria)
G Russ (St Kilda)
J Russ (Crusaders)
JAJ Russ (St Kilda)
JC Russ (Footscray)
JI Russ (Richmond)
K Russ (scorer)
PA Russ (South Melbourne, Victoria Sub-District Cricket Association)
TV Russ (Camberwell Magpies, Victoria Under-19s, Victoria Under-23s)
C Russack (umpire)
M Russack (South Australia Country, South Australia Second XI)
Russell (Williamstown)
Russell (Wollongong)
Russell (Melville)
Russell (scorer)
Russell (Australian Public Schools)
Russell (Geelong Grammar School)
Russell (Williamstown)
Russell (Melbourne)
Russell (Scotch College, Melbourne)
A Russell (St Kilda, Victoria Institute of Sport, Victoria Under-19s)
A Russell (umpire)
A Russell (South Caulfield)
AE Russell (St Peter's College, Adelaide)
AJ Russell (scorer)
AJC Russell (Melbourne, Melbourne Cricket Club, University)
B Russell (Bentleigh)
B Russell (Parramatta Third XI)
B Russell (Geelong West)
BL Russell (New South Wales)
C Russell (New South Wales Under-17s)
C Russell (Western Australia Women)
C Russell (Newtown and Chilwell)
C Russell (Trinity Grammar School, Melbourne)
C Russell (Fitzroy)
D Russell (Northern New South Wales)
D Russell (Wynnum-Manly)
D Russell (Sutherland)
E Russell (Geelong College)
G Russell (New South Wales Country, Southern Districts of New South Wales, Southern New South Wales)
G Russell (South Australia Women)
GF Russell (North Melbourne, St Kilda)
H Russell (Fitzroy)
HH Russell (Australians)
J Russell (Darling Downs)
J Russell (Victoria Country)
J Russell (New South Wales Western Zone)
J Russell (Hampshire Under-13s Women, Queensland Under-15s Women)
J Russell (Bohemians)
J Russell (Stratford)
J Russell (Footscray)
JH Russell (Essendon)
K Russell (umpire)
L Russell (Southern Tablelands)
L Russell (South Caulfield)
M Russell (Queensland Under-19s)
M Russell (Old Geelong Schools Association)
M Russell (Camberwell)
MJ Russell (Sandgate-Redcliffe)
N Russell (The Hutchins School, Hobart)
R Russell (Victoria Country)
R Russell (St Kilda)
RS Russell (Western Australia)
S Russell (umpire)
S Russell (Western Australia Public Schools)
SC Russell (Melville)
SM Russell (Whitfords)
SW Russell (Fitzroy-Doncaster, Melbourne)
T Russell (Port Melbourne, Williamstown)
T Russell (Carlton)
TL Russell (Australia Women, Western Australia Women)
W Russell (Brunswick, Fitzroy)
WA Russell (St Kilda, Victoria Under-17s)
WGS Russell (Darling Downs)
WM Russell (University)
Z Russell (Southern Tablelands)
CG Russen (Tasmania)
CM Russo (Australian Capital Territory, Gateshead Fell)
CL Rutgers (Ocean Ridge)
CL Rutgers (Tuart Hill)
Rutherford (Melbourne Juniors)
AJ Rutherford (Walkerville)
D Rutherford (Hunter Valley, New South Wales Country, Northern New South Wales)
DF Rutherford (Kelmscott)
DG Rutherford (Fitzroy-Doncaster)
J Rutherford (Victoria Country Colts)
JW Rutherford (Australia, Western Australia)
PE Rutherford (North Queensland Under-19s)
R Rutherford (Carlton, Port Melbourne, St Kilda)
R Ruthven (Fitzroy)
PG Rutledge (Queensland Colts, Queensland Country Colts, Queensland Under-16s, Queensland Under-19s, South Queensland Country, South Queensland Country Colts, South Queensland Under-19s)
R Rutledge (South Queensland Country Under-19s)
RG Rutledge (Federal Capital Territory Cricket Association)
A Rutley (Doutta Stars)
HK Rutley (North Melbourne)
R Rutley (Airport West St Christophers, Doutta Stars)
RW Rutley (Essendon)
Rutter (Cumberland)
J Rutter (Brighton Grammar School, Melbourne)
JM Rutter (Unley)
T Rutter (Swan Valley)
T Rutter (umpire)
L Rutzou (Australian Capital Territory Under-17s)
EJ Ruuska (Essendon)
Ryall (Maryborough)
SJ Ryalls (Dandenong, Melbourne, Victoria Under-17s, Victoria Under-19s)
Ryan (Northern Districts of Victoria)
Ryan (Maryborough)
Ryan (Bathurst)
Ryan (Newcastle)
Ryan
Ryan (University)
Ryan (Coburg)
A Ryan (Australia House)
A Ryan (Victoria Under-19s)
A Ryan (Yass)
A Ryan (Bentleigh, Lindfield)
A Ryan (Belmont)
A Ryan (Carlton)
AJ Ryan (South Australia)
AJ Ryan (St Kilda, Victoria Institute of Sport)
AJ Ryan (Prahran)
AM Ryan (Australian Capital Territory Under-15s Women, Australian Capital Territory Under-18s Women)
B Ryan (Newcastle)
B Ryan (Riverina)
B Ryan (Warringah)
C Ryan (Queensland Under-19s Women)
C Ryan (New South Wales Under-17s Women)
C Ryan (Tasmania Women)
C Ryan (Queensland Women)
C Ryan (Essendon)
D Ryan (New South Wales Under-17s)
D Ryan (Mudgee)
D Ryan (Western Suburbs)
DJ Ryan (Footscray, Victoria Country)
E Ryan (Queensland Schoolboys 15s, Queensland Under-16s)
E Ryan (Yarra Bend)
ES Ryan (University)
ES Ryan (Valley)
F Ryan (New South Wales Western Districts)
F Ryan (Fitzroy)
G Ryan (Yass)
GD Ryan (New South Wales Country)
GW Ryan (New South Wales)
J Ryan (New South Wales Great Public Schools)
J Ryan (Yass)
J Ryan (Northern Territory)
J Ryan (Hamilton-Wickham)
J Ryan (Western)
J Ryan (University)
J Ryan (University)
J Ryan (umpire)
J Ryan (East Belmont)
JC Ryan (South Melbourne, University)
JE Ryan (Caulfield, Frankston Peninsula, Victoria Under-19s)
JH Ryan (Ipswich and Darling Downs, Queensland Colts, Queensland Country, Queensland Country Colts, South Brisbane)
JJ Ryan (umpire)
JP Ryan (Gympie)
JP Ryan (New South Wales Under-23s, Penrith)
JP Ryan (Mosman)
K Ryan (Tasmania Colts)
K Ryan (Collingwood, University, Victoria Universities)
K Ryan (Mosman)
L Ryan (Australian Capital Territory Under-17s)
L Ryan (Keilor)
M Ryan (Darling Downs)
M Ryan (Newcastle, Northern New South Wales)
M Ryan (Barossa)
M Ryan (Australian Capital Territory Under-19s)
M Ryan (Coomera Hope Island)
M Ryan (Toowoomba)
M Ryan (Hampton)
M Ryan (Cheltenham)
MJ Ryan (Townsville)
MJ Ryan (South Melbourne)
MK Ryan (Hawthorn, Hawthorn-East Melbourne)
N Ryan (Victoria Country)
N Ryan (Northern Districts Cricket Club)
N Ryan (North Sydney Third XI)
P Ryan (New South Wales Under-16s, New South Wales Under-19s)
P Ryan (Western Suburbs)
P Ryan (Mosman)
P Ryan (New South Wales North Coast)
P Ryan (St Kilda)
PA Ryan (Queensland)
PJ Ryan (New South Wales Second XI, North West Sydney, Pennant Hills, St George, Sydney Metropolitan)
PJ Ryan (umpire)
PM Ryan (North Queensland, North Queensland Colts, Queensland Country, Queensland Country Colts)
RT Ryan (Western Australia)
S Ryan (umpire)
S Ryan (Warringah)
S Ryan (Western Suburbs)
S Ryan (Victoria Under-15s Women)
T Ryan (Waverley)
T Ryan (Northcote)
T Ryan (umpire)
TA Ryan (Queensland)
TL Ryan (Camberwell Magpies, Casey-South Melbourne, Northern Territory, Richmond, South Melbourne, Victoria Emerging Players, Victoria Second XI)
TL Ryan (Murrumbeena)
TL Ryan (Bell Post Hill)
TP Ryan (Tasmania)
VK Ryan (Carlton)
W Ryan (South Australia Under-17s)
W Ryan (Newcastle)
W Ryan (Bendigo)
W Ryan (umpire)
WA Ryan (North Melbourne)
WN Ryan (Melbourne, Melbourne Cricket Club)
N Ryan cDd Koop (Northern Districts Cricket Club)
L Ryanhart (North West Sydney, Strathfield)
L Ryanhart (Sydney Shires XI)
Ryder (Cumberland, Newcastle)
Ryder (South Melbourne)
A Ryder (North Queensland Under-19s)
B Ryder (Western Australia)
C Ryder (New South Wales Far North Coast)
G Ryder (Western Australia)
J Ryder (Australia, Victoria)
JT Ryder (Collingwood)
KD Ryder (Old Scotch)
BM Rydquist (St Mary's)
G Rylah (Geelong)
M Ryle (Queensland Under-16s, Toowoomba)
J Rymarz (Ringwood)
D Rymer (Newcastle)
JW Rymill (South Australia)
J Rynehart (Riverina)
JJ Rynehart (St Kilda)
SA Rynne (Queensland Country, Queensland Country Development Squad, Queensland Under-19s, South Queensland)
Ryrie (Royal Australian Artillery)
GD Ryrie (Royal Australian Artillery)

 

 

 

 

This page was created by the CricketArchive Oracles

LATEST SCORES





We would like to thank all our contributors. Click here to see how to you can help.
Copyright © 2003-2015 CricketArchive